Serial "Słoiki" wiosną w Polsacie

Paradokumentalna produkcja o nowych warszawiakach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial "Słoiki" wiosną w Polsacie

Wkrótce na antenie Polsatu zadebiutuje paradokumentalna produkcja „Słoiki”. W nowym serialu widzowie będą śledzić losy ludzi, którzy przenieśli się do Warszawy. Tytułowe „Słoiki” będą musiały radzić sobie z nową rzeczywistością. Wielkie miasto i wielkie problemy, życiowe dylematy i ważne decyzje – to wszystko będzie można znaleźć w nowym serialu Telewizji Polsat - piszą twórcy telenoweli.

W pierwszym odcinku trzydziestoletni Tomek, absolwent szkoły sportowej w Radzyniu Podlaskim, zdecyduje się na podjęcie pracy w Warszawie w charakterze instruktora fitness. Okaże się, że chłopakowi jest bardzo trudno utrzymać się w Warszawie. Z pomocą przyjdzie kolega Tomka, który zaproponuje mu kontrowersyjne, dodatkowe zajęcie w Warszawie.

W jednej z następnych historii widzowie poznają 28-letniego Macieja, który od kilku lat mieszka w Warszawie. Tu skończył studia ekonomiczne z nadzieją na dobrze płatną pracę. Niestety chłopak ledwo wiąże koniec z końcem. Tymczasem rodzice chłopaka są przekonani o jego zawodowym sukcesie i życiowym awansie. Kiedy zapowiadają się z nieoczekiwaną wizytą, chłopak będzie musiał zrobić wszystko, aby ich nie zawieść. Odegra przed rodzicami teatr, który wkrótce doprowadzi do rodzinnej tragedii.

Jedna z kolejnych historii opowie o **Ani Lenowskiej, która marzy o karierze modelki**. Okaże się, że mimo urody i bardzo dobrych warunków dziewczyna nie będzie mogła znaleźć dobrze płatnej pracy. Kiedy zabraknie jej pieniędzy na mieszkanie, zgodzi się wziąć udział w tajemniczej sesji, która skomplikuje życie całej rodzinie osiemnastolatki.

Za reżyserię serialu odpowiadają m.in. Krzysztof Kalisiak i Aleksander Gawek, a autorami scenariusza są m.in. Jacek Kuras, Alicja Janicka, Borys Szulc, Marta Lase. Polsat na razie nie podaje daty ani godziny emisji serialu.

 

Zobacz także:  Warszawa w grze Monopoly? Rusza głosowanie!

Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.