Trwa ładowanie...
dwn83zm

Seryjny morderca? Zatrzymany w sprawie śmierci podejrzany o jeszcze jedno zabójstwo

Zwłoki znalazł w niedzielę w lesie przypadkowy przechodzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seryjny morderca? Zatrzymany w sprawie śmierci podejrzany o jeszcze jedno zabójstwo
dwn83zm

Zatrzymany ws. brutalnego morderstwa młodej kobiety w Radomiu może być seryjnym mordercą - podaje RMF FM, powołując się na własne ustalenia. W Radomiu znaleziono kolejne zwłoki kobiety. To prawdopodobnie zaginiona kilka miesięcy temu młoda dziewczyna. Podejrzewany jest ten sam mężczyzna, który został zatrzymany w związku z zabójstwem nastolatki pod Radomiem.

Wcześniej informowalismy o ciele kobiety znalezionym w niedzielę w lesie na obrzeżach Radomia, w okolicach Skaryszewa (woj. mazowieckie). Ustalono juz tożsamość młodej kobiety. To 18-letnia mieszkanka Radomia.

O ustaleniach służb poinformowała we wtorek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz. Dodała, że zatrzymany mężczyzna będzie przesłuchiwany przez śledczych. Sprawę przejęła Prokuratura Okręgowa. Do tej pory śledztwo prowadziła Prokuratura Rejonowa Radom-Zachód.

dwn83zm

Zwłoki znalazł w niedzielę w lesie przypadkowy przechodzień. Aby ustalić przyczyny zgonu, prokurator zlecił wykonanie sekcji zwłok, która pozwoliła założyć, że obrażenia, jakie miała na ciele kobieta, wskazywały na udział osób trzecich. W tej sytuacji prokurator wszczął śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety.

Według ustaleń RMF FM, zatrzymany mężczyzna umówił się z dziewczyną na portalu randkowym, zwabił ją i ostatecznie najprawdopodobniej zamordował. W samochodzie zatrzymanego - podaje radio - znaleziono twarde dowody świadczące o tym, że ostatnie godziny życia zamordowana spędziła właśnie z nim.

Przeczytajcie też: Bankomat w agencji towarzyskiej. Prokuratura sprawdza czy postawić zarzuty

dwn83zm

Podziel się opinią

Share

dwn83zm

dwn83zm