Trwa ładowanie...
d4g1a29

Seryjny złodziej past do zębów. Gdy go zatrzymano, nie było mu do śmiechu

Stołeczni policjanci zatrzymali obywatela Gruzji w poniedziałek na Targówku. W ciągu dwóch dni mężczyzna wyniósł ze sklepu samoobsługowego 80 sztuk past do zębów. Łączna wartość jego łupu szacowana jest na ponad 1 tys. złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna ukradł ze sklepu kilkadziesiąt tubek pasty do zębów o wartości ponad tysiąca złotych
Mężczyzna ukradł ze sklepu kilkadziesiąt tubek pasty do zębów o wartości ponad tysiąca złotych (Policja, Fot: pragapn.policja.waw.pl)
d4g1a29

30-letni Gruzin odpowie za masową kradzież środków do higieny osobistej. Chodzi o wyniesione z supermarketu na warszawskiej Pradze... pasty do zębów. Mężczyzna przez dwa dni zdołał ukryć w torbie od laptopa w sumie 80 tubek, których wartość policja wyceniła na 1040 złotych. Cały proceder nagrała kamera przemysłowa.

W poniedziałek ochroniarz sklepu zauważył dziwnie zachowującego się klienta. Zatrzymał go, prosząc o ujawnienie zawartości torby. W środku było 30 sztuk past do zębów wartych prawie 390 złotych. Natychmiast wezwano policję.

- Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, szczegółowo rozpytali ochronę na okoliczność tej kradzieży. Zapoznali się również z nagraniem kamer monitoringu. Mundurowi ustalili, że kradzież ta była kolejną popełnioną przez tego mężczyznę - informuje podkom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

d4g1a29

Obywatel Gruzji w identyczny sposób wyniósł dwa dni wcześniej z tego samego sklepu 50 sztuk pasty do zębów. Ich wartość ustalono na 650 złotych. 30-letni złodziej trafił już do policyjnego aresztu. Usłyszał też zarzuty. Za kradzież grozi mu teraz 5 lat więzienia.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Zobacz także: A jaka jest Twoja Polska? Napisz do WP

d4g1a29

Podziel się opinią

Share

d4g1a29

d4g1a29