Trwa ładowanie...

Sex shop z wielką tradycją

Jeden z najstarszych sklepów erotycznych w Warszawie właśnie dziś obchodzi urodziny!

Share
Sex shop z wielką tradycją
d1nvn98

Wczoraj odwiedziłam lokal przy Puławskiej 35. Słyszałam, iż jest to jeden z najstarszych tego typu sklepów w Warszawie. W środku spotykam sympatyczną panią w wieku ok. 55 lat, właścicielkę.

- Świetnie, że Pani pyta o nas właśnie dziś. Jutro mija 21 lat, od kiedy istnieje nasz sex shop. Otwarcie lokalu nastąpiło 19 kwietnia 1991 roku. Pierwszy był tylko sklep na Wołoskiej, jednak my byliśmy wtedy najwięksi - chwali się właścicielka. - Wtedy to były zupełnie inne czasy. Nie było Internetu, a wszystkie sklepy z branży zaopatrywały się u tego samego dostawcy. Wszyscy znaliśmy się, wiedzieliśmy o swoim istnieniu i lokalizacjach - mówi i wspomina również o sex shopowym zagłębiu w pawilonach na Jana Pawła II.

Czy w dobie sklepów internetowych stacjonarne sex shopy przetrwają?

- Myślę, że jak najbardziej, choć i my właśnie pracujemy nad otwarciem swojego e-sklepu. Także rozwijamy się i idziemy z duchem czasu.

d1nvn98

Kto odwiedza sex shop przy Puławskiej?

- Tak naprawdę są to bardzo różne osoby, starsze i młodsze. Są stali klienci, którzy przychodzą regularnie i zupełnie nowi. Lubią przyjść, spokojnie się rozejrzeć, popytać. Czasami szukają czegoś konkretnego. Ostatnio była pani, która prawie 20 lat temu kupiła wibrator. Teraz wróciła i chciała nabyć dokładnie taki sam. Oczywiście nie miałam już identycznego, więc doradziłam jej inny, równie dobry.

Pamiętam też niesamowitą historię, kiedy przyszedł do nas młody mężczyzna z żoną. Powiedział, że pamięta, jak jego mama odwiedzała nasz sklep, a on - mały chłopiec - czekał na ulicy.Teraz sam wrócił na zakupy.

Sex shop mieści się w lokalu przy ulicy Puławskiej 35 na warszawskim Mokotowie. Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

d1nvn98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nvn98
d1nvn98