Trwa ładowanie...
d4hew12

Siatkarski mistrz świata dołączy do AZS Politechniki

Paweł Zagumny będzie rozgrywającym warszawskiego zespołu w nowym sezonie PlusLigi. Transfer ma zostać oficjalnie potwierdzony w najbliższy poniedziałek
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siatkarski mistrz świata dołączy do AZS Politechniki
d4hew12

Dla zawodnika będzie to sentymentalny powrót do stolicy, ponieważ karierę rozpoczynał w klubie MKS MDK. Potem reprezentował barwy właśnie Politechniki.

Przypomnijmy, że utytułowany siatkarz ma na swoim koncie wiele sukcesów z reprezentacją Polski, w tym m.in. mistrzostwo świata (2014), mistrzostwo Europy,(2009) zwycięstwo w prestiżowych rozgrywkach Ligi Światowej (2012) oraz udział w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (2012). Doświadczony 37-letni rozgrywający występował także w lidze włoskiej i greckiej. Transfer Zagumnego jest o tyle zaskakujący, że AZS Politechnika dysponowała w ostatnim sezonie jednym z najniższych budżetów w całej lidze.

Paweł Zagumny przez pięć ostatnich sezonów reprezentował barwy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, lecz po zakończeniu obecnych rozgrywek postanowił zmienić otoczenie. Co ciekawe, rozgrywający nie zdobył jeszcze w swojej karierze mistrzostwa Polski, a z młodym zespołem AZS Politechniki może być to zadanie trudne do zrealizowania.

d4hew12

Przeczytajcie też: Selfie z krową na modnej imprezie. Internauci bojkotują klub

d4hew12

Podziel się opinią

Share
d4hew12
d4hew12