Trwa ładowanie...
d321ewc

Sierpień w Forcie Sokolnickiego!

Igrzyska Olimpijskie, Fort Music Cafe, Tandemy językowe, Zabawy Małych Artystów i masa innych atrakcji!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sierpień w Forcie Sokolnickiego!
d321ewc

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego na Żoliborzu przygotowało w tym miesiącu wyjątkowo bogaty program. Warto się z nim zapoznać!

Emisja Igrzysk Olimpijskich. Odbywa się codziennie na Dziedzińcu Fortu, od 27 lipca do 12 sierpnia, w późnych godzinach popołudniowych (zazwyczaj ok. 18.00).

Wszyscy Mali Artyści mogą wziąć udział w zajęciach plastycznych, każdego dnia od godziny 18.00. Kreatywne zajęcia: od malowania filiżanek po tworzenie prawdziwych skarbów, szycie i tworzenie biżuterii. Uwaga! Gwarantowana niezapomniana przygoda ze sztuką! (zajęcia płatne jednorazowo 10 zł).

9 sierpnia o 21.00 w Fort Music Cafe, zostanie wyświetlony zapis z koncertów Georga Michaela w Ears Cort Arena, w Londynie. Wstęp wolny!

d321ewc

13 sierpnia, o godzinie 19.00, odbędzie się, po raz drugi w tym miesiącu, Tandem Evening – międzynarodowe spotkanie językowe! Mogą przyjść wszyscy chętni, którzy marzą o przełamaniu bariery językowej i o szkoleniu swoich umiejętności wymowy i konwersacji.

Kameralny koncert „Tango Notturno”, jest kolejną „wielką małą” sztuką, zaplanowaną przez Centrum Sztuki Sokolnickiego. Instrumentalny koncert odbędzie się 14 sierpnia 2012, o godzinie 19.00, pod oszklonym dachem, na dziedzińcu Fortu. Tego dnia, zagra dla nas - skrzypaczka Kaja Kulinicz, wiolonczelistka Katarzyna Januszewska oraz Ryszard Bryła, który zagra na piano i flecie.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego
ul. Czarnieckiego 51

d321ewc

Podziel się opinią

Share
d321ewc
d321ewc