Trwa ładowanie...

Silent Chemical Disco w Koperniku

Chętni przebierają się za pierwiastki chemiczne i biorą udział w konkursie!

Silent Chemical Disco w Koperniku
dfkywj6
dfkywj6

Już 22 września Centrum Konferencyjne Kopernika zmieni się w klub. *Odbędzie się naukowo- taneczne Silent Chemical Disco. Każdy będzie mógł tańczyć we własnym rytmie, w takt wybranych setów DJskich. Zapowiada się duża różnorodność muzyczna! *

Zagrają dla nas:

- DJ DTL , wywodzący się z warszawskiej sceny hip hop, obecnie łączy w swoich setach rap, funk breakbeat, breaks, mashup i elektro.
- DJ Oshowski – syn kompozytora Jana A.P. Kaczmarka, zajmujący się muzyką klubową. Współorganizator poznańskiego festiwalu „Transatlantyk”
- DJ Horhe – grecki muzyk, inspirujący się disco, soulem i jazzem.

W zależności od upodobań i nastroju, w bezprzewodowych słuchawkach można będzie wybrać jeden z trzech kanałów. Każdy z nich pozwala usłyszeć muzykę, tworzoną przez innego DJa.

Wspólnie wybrać się będzie można w podróż po układzie okresowym pierwiastków i stworzyć unikatową tablicę Mendelejewa z… własnych ciał. By stać się jej częścią, wystarczy ucharakteryzować się lub przebrać za jeden ze 118 znanych pierwiastków chemicznych. Można także przynieść jego awatar. Liczymy na oryginalne skojarzenia i wybory, stanowiące wyzwanie - nie tylko węglem i żelazem chemia stoi. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone. Każdy „żywy pierwiastek” lub awatar (wraz z twórcą) zostanie sfotografowany i wejdzie w skład kopernikowej tablicy Mendelejewa. To może być prawdziwe dzieło sztuki chemicznej!

dfkywj6

Impreza skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat.

dfkywj6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfkywj6