Trwa ładowanie...
d37kryy

Siłka, opalanie, pralnia... w Warszawie. Kolejny program na miarę "Miłości na bogato"?

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" będzie kontynuacją znanego na całym świecie programu "Ekipa z New Jersey"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siłka, opalanie, pralnia... w Warszawie. Kolejny program na miarę "Miłości na bogato"?
d37kryy

"Ekipa z New Jersey" to program, który zaskarbił sobie sympatię milionów ludzi na całym świecie.Teraz przed szansą stoi Warszawa, która już niedługo stanie się ziemią obiecaną dla ekipy oryginalnych, przebojowych ludzi, gotowych na kilka tygodni nieprzerwanego imprezowania!

Kariera i pieniądze w Warszawie. Według "Miłości na bogato"

Tym samym Warszawa dołączy do grupy miast, które stały się tłem wydarzeń kolejnych programów wzorowanych na "Ekipie z New Jersey" - New Castle ('Geordie Shore') czy Cardiff ('The Valleys'). Każda kolejna odsłona reality show o grupie przyjaciół wnosiła coś nowego i spotykała się z ciepłym przyjęciem widzów.

d37kryy

Podobnie ma być z "Ekipą z Warszawy"! Już niedługo będzie można śledzić losy grupy barwnych i niesamowitych Polaków, którzy zostaną wybrani spośród tysięcy chętnych uczestników. Kamery będą im towarzyszyć w domu, w pracy oraz na imprezach przez 24 godziny na dobę!

" Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy " będzie największą produkcją w historii MTV Polska.

Właśnie zakończono pierwszy etap castingowy do programu - zgłoszenia wysyłano na adres ekipa@goldenmedia.tv,chętni do udziału w programie spotkali się z ekipą producentów w klubach w całej Polsce. Poszukiwanie uczestników odbywało się nie tylko w Warszawie, ale także we Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Rybniku, Katowicach i Chorzowie.

d37kryy

Podziel się opinią

Share
d37kryy
d37kryy