Trwa ładowanie...
d47fm6e

Skatowali sąsiada, bo zatrzasnął drzwi wejściowe

Okładali go pięściami i kopali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skatowali sąsiada, bo zatrzasnął drzwi wejściowe
d47fm6e

Nawet do kilku lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy na początku marca dotkliwie pobili sąsiada. Według napastników miał on nie przytrzymać im drzwi, gdy wchodzili do budynku na Bielanach.

Po kilku tygodniach poszukiwań udało się zatrzymać Michała O. i Marcina W., którzy przyznali się do pobicia. Do incydentu doszło na początku marca około drugiej w nocy, gdy dwaj mężczyźni wchodzili do klatki schodowej jednego z bloków przy ul. Marymonckiej. Sąsiad, który dostał się do budynku chwilę wcześniej, nie zauważył mężczyzn i zatrzasnął drzwi wejściowe. Dwaj napastnicy, zdenerwowani zachowaniem lokatora, dogonili go i zaczęli bić. Okładali go pięściami i kopali.

Skatowany mężczyzna doczołgał się do mieszkania i wezwał policję. Służby zabezpieczyły monitoring. Napastnicy uciekli z miejsca zamieszkani i ukrywali się przed policją. Michała O. zatrzymano na początku kwietnia, a Marcina M. na początku maja.

d47fm6e

Obaj usłyszeli zarzut pobicia. Michał O. został tymczasowo aresztowany, a Marcin M. dostał policyjny dozór. Grozi im do kilku lat więzienia.

źródło: policja.waw.pl

Przeczytaj też: Wizualizacja nowego ośrodka treningowego Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa

d47fm6e

Podziel się opinią

Share
d47fm6e
d47fm6e