Trwa ładowanie...

Skatowali sąsiada, bo zatrzasnął drzwi wejściowe

Okładali go pięściami i kopali.

Skatowali sąsiada, bo zatrzasnął drzwi wejściowe
d1nro15
d1nro15

Nawet do kilku lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy na początku marca dotkliwie pobili sąsiada. Według napastników miał on nie przytrzymać im drzwi, gdy wchodzili do budynku na Bielanach.

Po kilku tygodniach poszukiwań udało się zatrzymać Michała O. i Marcina W., którzy przyznali się do pobicia. Do incydentu doszło na początku marca około drugiej w nocy, gdy dwaj mężczyźni wchodzili do klatki schodowej jednego z bloków przy ul. Marymonckiej. Sąsiad, który dostał się do budynku chwilę wcześniej, nie zauważył mężczyzn i zatrzasnął drzwi wejściowe. Dwaj napastnicy, zdenerwowani zachowaniem lokatora, dogonili go i zaczęli bić. Okładali go pięściami i kopali.

Skatowany mężczyzna doczołgał się do mieszkania i wezwał policję. Służby zabezpieczyły monitoring. Napastnicy uciekli z miejsca zamieszkani i ukrywali się przed policją. Michała O. zatrzymano na początku kwietnia, a Marcina M. na początku maja.

Obaj usłyszeli zarzut pobicia. Michał O. został tymczasowo aresztowany, a Marcin M. dostał policyjny dozór. Grozi im do kilku lat więzienia.

źródło: policja.waw.pl

d1nro15
d1nro15
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nro15