Trwa ładowanie...

Skoczył z mostu do Wisły w Warszawie. Przeżył

Mężczyzna w średnim wieku skoczył w środę rano z mostu Siekierkowskiego do Wisły. Policjantom z komisariatu rzecznego udało się wyłowić go z wody. Od mężczyzny czuć było alkohol, jest już pod opieką lekarzy.

Share
Skoczył z mostu do Wisły w Warszawie. Przeżył
Źródło: East News, fot: Arkadiusz Ziółek
d35ou95

Patrol policji rzecznej wyruszył pod Most Siekierkowski tuż po godzinie 8.30. Chwilę wcześniej z Centrum Powiadamiania Ratunkowego dostali informację o mężczyźnie stojącym za barierkami.

Gdy policjanci dopłynęli na miejsce, był już w wodzie. Oficer prasowa Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie podkom. Kinga Czerwińska powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską, że mężczyzna był prawdopodobnie pijany.

Skoczek pod opieką lekarzy

- Wyraźnie czuć było od niego alkohol. Przekazaliśmy go ekipie pogotowia, prawdopodobnie trafił do szpitala - powiedziała.

d35ou95

Zobacz także: Kłopoty z F-35. Nowy myśliwiec nie taki wspaniały

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz news, ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij nam na dziejesie.wp.pl!

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d35ou95

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35ou95
d35ou95