WP

Skradziono zabawki z piaskownicy. "To nie pierwszy raz"

Na placu zabaw przy skrzyżowaniu ulic Waszyngtona i Kirasjerów pojawiło się ogłoszenie. - Okradziono moje dzieci ze wszystkich zabawek do piaskownicy - czytamy. Matka prosi o zwrot zabawek. Internauci zaznaczają, że jest to nie pierwsza taka sytuacja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Autorka ogłoszenia prosi o zwrot zabawek
Autorka ogłoszenia prosi o zwrot zabawek (Facebook.com, Fot: Anna Stefaniak‎)
WP

Do kradzieży doszło w czwartek około godziny 17:30. Matka wyjaśnia, że poszły tylko na huśtawkę. Dodaje, że oczekuje zwrotu zabawek.

Facebook.com
Podziel się

Ogłoszenia pojawiło się na facebookowej stronie "Grochów". Pod postem można przeczytać wiele komentarzy. Internauci zwrócili uwagę, że w tym rejonie dzieciom często giną zabawki. - W tej okolicy właśnie jest nie za ciekawie. I to właśnie nie o zabawki chodzi. Te kilka złotych mogę wydać jeszcze raz. Chodzi o sam fakt, czego dorośli uczą dzieci. Jakby się nad tym zastanowić, to jest aż przerażające - pisze pan Bartek. Dodaje, że na tym placu zabaw to nie pierwszy raz. - Ja też niczego nie zostawiam, zwłaszcza po tym jak mój synek zdjął przed piaskownica świecące sandałki, odeszłam na ławkę i sandałki zniknęły - tłumaczy pani Izabela. - Ja już nauczyłam i siebie i dzieci, że jeśli wychodzą z piaskownicy to wszystko pakują do torby. Nie raz już niestety nawet siedząc w piaskownicy zabawki "znikały" i nie wracały - komentuje pani Marlena.

WP
Facebook.com
Podziel się

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Słynny sklep z grami komputerowymi niedługo rozjedzie walec. Znika kultowe miejsce w Warszawie

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP