Trwa ładowanie...

Skutery, neony i rejs po Wiśle

Biuro turystyki miejskiej We love Warsaw zaprasza warszawiaków na organizowane w najbliższy weekend wycieczki.

Share
Skutery, neony i rejs po Wiśle
d3p8urn

Weekend z We love Warsaw rozpoczyna się już dziś - nocną wycieczką skuterową. W sobotę czeka nas z kolei podobna, dzienna wyprawa, tym razem "po szemranej Pradze". Skuterowe wycieczki będą się odbywały za dnia oraz w nocy w sobotę i w niedzielę.

Również w sobotę skorzystać można z wycieczki z przewodnikiem po nowo otwartym Muzeum Neonu. Kto jeszcze nie był, powinien skorzystać i odwiedzic to wyjątkowe miejsce!*__*

d3p8urn

W niedzielę zaś miasto zaprasza na leniwy rejs po Wiśle z komentarzem przewodnika i niecodzienną perspektywą na Warszawę.

Harmonogram oraz szczegóły wycieczek– poniżej:

25.05 (piątek)

20:00 Nocna wyprawa skuterowa

26.05 (sobota)

11:00 Wycieczka skuterowa na Pragę

d3p8urn

14:00 Zwiedzanie Muzeum Neonu z przewodnikiem

20:00 Nocna wyprawa skuterowa

27.05 (niedziela)

11:00 Wycieczka skuterowa „Poza kulisami znanej Warszawy”

d3p8urn

11:00 Rejs po Wiśle

Informacje o wycieczkach: 510 232 255, info@welovewarsaw.pl , www.welovewarsaw.pl

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

*Zgłoszenia na wycieczki: *poprzez stronę www.welovewarsaw.pl (formularz rejestracyjny); telefonicznie 525 232 255 w godzinach 10:00-18:00

Szczegóły wycieczek:

Nocne wycieczki skuterowe

Warszawa nocą jest piękna a Warszawa w świetle skuterowych reflektorów jest wprost zachwycająca. Poznaj wszystkie kolory warszawskiej nocy podczas wyjątkowej wycieczki skuterowej. Cena biletu: 90,00 zł [Cena zawiera: wynajem skutera, paliwo, kask, kamizelkę odblaskową oraz asystę przewodnika].

d3p8urn

Zwiedzanie Muzeum Neonu z przewodnikiem

Miejsce, w którym swój dom znalazły neony, które niegdyś rozświetlały Warszawę. Skorzystaj z wyjątkowej okazji posłuchania opowieści o twórcach tych świetlnych reklam, kontekście ich powstania oraz losach po ’89 roku. Podczas wycieczki będziemy mogli nie tylko zachwycić się magnetycznym blaskiem neonów, ale również zwiedzić z przewodnikiem tereny Soho Factory - siedziby Muzeum. Cena biletu: 30,00 zł

Wycieczka skuterowa na Pragę

Praga to dzielnica, która zachowała najwięcej autentycznego warszawskiego klimatu. Poznajmy ją lepiej podczas wycieczki skuterowej! W czasie naszej wyprawy znajdziemy najstarszy w mieście drewniany dom, odurzymy się zapachem czekolady z Fabryki Wedla, a także zobaczymy jak zielenieje Saska Kępa. Cena biletu: 90,00 zł [Cena zawiera: wynajem skutera, paliwo, kask, kamizelkę odblaskową oraz asystę przewodnika].

Wycieczka skuterowa „Za kulisami znanej Warszawy”

Pędząc przez stolicę na naszych skuterowych rumakach obejrzymy m.in. pałace schowane za fasadami kamienic i powojennych bloków, odwiedzimy sielską wieś w środku wielkiego miasta i poszukamy wejścia do tajemniczego Elizeum. Cena biletu: 90,00 zł [Cena zawiera: wynajem skutera, paliwo, kask, kamizelkę odblaskową oraz asystę przewodnika].

Rejs po Wiśle

Czy Saska Kępa zawsze leżała na prawym brzegu Wisły? Od czego wzięła nazwę ulica Karowa? Jak kiedyś wyglądało Powiśle? Dlaczego Chudy Wojtek kręci się przy Grubej Kaśce? Na te i inne nurtujące pytania znajdziemy odpowiedź podczas sobotniego rejsu! Cena biletu: normalny - 40,00 zł, dziecięcy - 20,00 zł. Odpływamy z przystani na Podzamczu – wejście na statek przez River Cafe (400 m na północ od mostu Śląsko-Dąbrowskiego).

d3p8urn

Podziel się opinią

Share
d3p8urn
d3p8urn