Trwa ładowanie...

Skwer Sportów Miejskich zaprasza na weekendowe wydarzenia

Udział w w wydarzeniach jest bezpłatny - obowiązują zapisy

Share
Skwer Sportów Miejskich zaprasza na weekendowe wydarzenia
d42oyzt

W najbliższy weekend na bemowskim Skwerze Sportów Miejskich będzie się działo - odbedą sie warsztaty z robienia mebli z palet. Będzie można nauczyć się szyć poduszki. Od mieszkańców będą zbierane przedmioty, które zasilą sąsiedzką bazę sprzętu sportowego i biblioteki. Osoby, które wolą w weekend nic nie robić, mogą napić się kawy i zjeść ciasto w tymczasowym oddziale kawiarni CieKawa.

Warsztaty z robienia mebli palet

Zużyte palety są zwykle traktowane jak śmieci i odpady. Tymczasem można z nich stworzyć funkcjonalne meble, pasujące do każdego typu przestrzeni: mieszkania, tarasu czy ogrodu. Podczas dwudniowych warsztatów będzie można samodzielnie zbudować fotel, stół , regał lub krzesło. Meble staną się wyposażeniem kawiarni, a te zrobione z prywatnych materiałów będzie można zabrać ze sobą. *Zgłoszenia uczestników warsztatów: aleja@bemowo.waw.pl . Liczba miejsc ograniczona! *

d42oyzt

Szycie poduszek

W tym samym czasie będą trwały warsztaty prowadzone przez grupę Ciekawe szycie, podczas których będzie można uszyć poduszki. W zajęciach – w sobotę i niedzielę – może wziąć udział po dziewięć osób. Czas: 14.00-19.00. Zapisy: aleja@bemowo.waw.pl

Kiedy: 12-13 lipca 2014 r., od godz. 13:00

*Gdzie: *ul. Pałczyńskiego 22G, Bemowo

Wstęp wolny

Co to jest Aleja Sportów Miejskich?

Aleja Sportów Miejskich to wielofunkcyjna przestrzeń publiczna na Bemowie , stworzona z inicjatywy władz Dzielnicy przez twórców Skweru Sportów Miejskich, kolektyw architektów, socjologów i sportowców. Można tam znaleźć ściankę do wspinaczki, skatepark, wielofunkcyjne boisko, kino plenerowe, kawiarnię, strefę breakdance i fitness, podest do tańca, boules, siłownię plenerową, plac zabaw i parkour. Użytkownicy Alei będą mogli codziennie skorzystać z zajęć przygotowanych przez animatorów.

d42oyzt

Aleja to manifest spontanicznie powstałej grupy. Budujemy użyteczną, niedrogą i atrakcyjną przestrzeń dla osób w każdym wieku łączącą rekreację na świeżym powietrzu, kulturę i edukację – piszą twórcy Alei Sportów Miejskich. W najbliższą sobotę i niedzielę mieszkańcy Bemowa będą mogli po raz pierwszy skorzystać z oferty Alei Sportów Miejskich.

d42oyzt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42oyzt
d42oyzt