Trwa ładowanie...
d10zle0

"Słonecznym" do Trójmiasta pojedziemy szybciej

28 czerwca ponownie na tory wyjedzie pociąg z Warszawy nad morze. Będzie kursować do 31 sierpnia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Słonecznym" do Trójmiasta pojedziemy szybciej
d10zle0

"Słoneczny" już po raz dziesiąty będzie woził warszawiaków nad polskie morze. Pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Gdynia Główna – Warszawa Zachodnia będzie wyruszał ze stolicy o godz. 5:50. Do Gdyni Głównej dotrze o godz. 11:17. Oznacza to, że podróż skróci się o półtorej godziny - do 5,5 godziny. Z Gdyni zabierze pasażerów o godz. 18:09 i dowiezie ich do Warszawy na 23:31. Pociąg Kolei Mazowieckich będzie kursować codziennie, łącznie z weekendami do 31 sierpnia.

Czytaj też: Pociągiem ze stolicy do Wrocławia w 3,5 godziny

Bilet normalny o 10 procent tańszy niż rok temu - zapłacimy za niego 45 zł. W pociągach będą obowiazywały ulgi handlowe i ustawowe. *Ponadto w ramach obchodów 10-lecia działalności SpółkiKoleje Mazowieckie-KM ” dostępna będzie w sprzedaży pula 1000 sztuk biletów promocyjnych w kwocie 25,00 zł – oferta limitowana. *Sprzedaż promocyjnych biletów ruszy 23 czerwca w kasach biletowych na Dworcach Warszawa Wschodnia i Gdańska oraz Warszawa Śródmieście.

d10zle0

Bilety można nabyć zarówno w kasach biletowych, w biletomatach, jak i przez telefon komórkowy. Ponadto po raz pierwszy w wybranych kasach KM będzie można płacić kartą płatniczą.

W pociągu można bezpłatnie przewieźć psa oraz rower. „Słoneczny” będzie zestawiony z klimatyzowanych wagonów piętrowych. Pojazd przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także posiada przewijaki dla niemowląt.

To nie koniec nowości - jak podaje "Rynek Kolejowy", kupując bilet na pociąg, podróżni w ramach akcji „Słoneczny wysyp rabatowy” otrzymają kartę rabatową, na podstawie której będą mogli skorzystać ze zniżek na terenie Trójmiasta. Karty będą wydawane w wybranych kasach Kolei Mazowieckich oraz będzie można je pobrać ze specjalnej zakładki na stronie internetowej KM.

Więcej: www.mazowieckie.com.pl

Czytaj też: Koleje Mazowieckie wrócą na Lotnisko Chopina

d10zle0

Podziel się opinią

Share
d10zle0
d10zle0