ycipk-4ndtvl

Słynne zdjęcie z 11 listopada. Autorka opowiada o kulisach powstania zdjęcia

Najpopularniejsze zdjęcie z hotelu Novotel krąży nie tylko po Polsce, ale i po świecie. - Absolutnie się tego nie spodziewałam. W ogóle wymknęło mi się to spod kontroli. Nie spodziewałam się absolutnie takiego odzewu - tłumaczy autorka zdjęcia, Ada Zielińska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fotografia z 11 listopada
Fotografia z 11 listopada (Facebook.com, Fot: Ada Zielińśka)
ycipk-4ndtvl

- Jest tutaj cała rzesza detektywów, którzy badają autentyczność zdjęcia i są osoby, które biorą je takie, jakie jest, i o nic nie pytają. Jest dla nich obrazem, który ilustruje marsz niepodległości - wyjaśnia autorka zdjęcia w TVN24.

Tłumaczy, że to są dwa zdjęcia sklejone do jednego. - Najpierw zrobiłam zdjęcie Pauliny siedzącej na łóżku i czekałyśmy, aż ta Warszawa zacznie płonąć i potem zrobiłam zdjęcie to, które jest za oknem, z racami - mówi Zielińska.

Zaznacza, że w hotelu Novotel była ze trzy razy. - Jeździłam z piętra na piętro, żeby zobaczyć, z którego najlepiej będzie widać i z którego najlepiej uda się to zdjęcie zrobić. Powstało na dziewiątym piętrze - opowiada.

ycipk-4ndtvl

- Chodziło mi o ten kontrast, żeby jak najbardziej spokojne wnętrze zestawić z tym, co się dzieje na zewnątrz - mówi Zielińska. Dodaje, że nie chce się mieszać w politykę i zdjęcie to jej wizja i tylko czysta obserwacja.

Zobacz także: Zaskakujący scenariusz z Tuskiem i Trzaskowskim. Jarosław Gowin komentuje

ycipk-4ndtvl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ndtvl

ycipk-4ndtvl
ycipk-4ndtvl