Trwa ładowanie...
d2ft203

Smaczny i Pchli Targ na Saskiej Kępie

Piknik rodzinny, targ, zajęcia dla dzieci i dorosłych , warsztaty i zbiórka używanych rzeczy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Smaczny i Pchli Targ na Saskiej Kępie
d2ft203

Już w sobotę kolejna edycja Smacznego Targu. Impreza, połączona z piknikiem rodzinnym, odbędzie się na boisku szkoły przy ulicy Saskiej 78. Jak zapowiadają organizatorzy, na Targu znajdziemy najlepszej jakości produkty od lokalnych producentów, dania do zjedzenia na miejscu jak i produkty do zabrania do domu, specjały - od tradycyjnych, polskich po kuchnie z całego świata, produkty często niedostępne w zwykłych sklepach. Dodatkowo na wszystkich czekają animacje, wykłady i warsztaty.

Jako dodatkową atrakcję, organizatorzy zapowiadają Pchli Targ. Odbędzie się on w godzinach działania Smacznego targu, czyli od 10:00 do 16:00 i będzie można sprzedać na nim wszystko co w domu już zbędne – odzież, wazony, zabawki, rowery, dzieła sztuki, zastawy stołowe – co tylko chcecie. Jedyny warunek, jaki postawiono - rzeczy muszą być używane.

Udział w targu jest prawie darmowy - ZGN przyjdzie pobrać od każdego stoiska opłatę w wysokości 6 zł. Pojawi się również możliwość przekazania używanej odzieży potrzebującym. Pierwsza zbiórka to odzież i chemia dla dorosłych zamieszkujących Monar. Druga - odzież dziecięca oraz zabawki. Będą one przekazane do Domu Samotnej Matki na Białołęce.

d2ft203

Smaczny Targ na Saskiej Kępie
Ul. Saska 78. Sobota, godz. 10-16.

Przeczytajcie też: Warszawa zostanie oblepiona beaconami!

Podziel się

Podziel się opinią

Share

d2ft203

d2ft203
d2ft203