Śmieciarka zmiażdżyła osobówkę na S8. Wbiła auto pod samochód dostawczy

Olbrzymie korki na S8 po wypadku w stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmieciarka zmiażdżyła osobówkę na S8. Wbiła auto pod samochód dostawczy

Po godz. 8 rano na trasie S8, 600 metrów przed węzłem Opacz, tuż przed zjazdem na S2 na lotnisko zderzyły się cztery pojazdy.

Dwa samochody ciężarowe i dwa osobowe. W najgorszej sytuacji znaleźli się podróżujący nissanem, który dosłownie został wbity przez śmieciarkę w tył auta dostawczego. Wypadek zablokował trasę w obu kierunkach.

- Dwie osoby z tego samochodu trafiły do szpitala. To osoba dorosła i dziecko - mówi o2.pl podkomisarz Karolina Kańka, oficer prasowa komendy powiatowej policji w Pruszkowie.

Jest zbyt wcześnie, by mówić o przyczynach wypadku. Nie jest też jasny stan, w jakim znajdują się ranne w wypadku osoby. Wiadomo, że siedząca z tyłu dziewczynka znajdowała się w foteliku. Kierowcy poruszający się w tych rejonach Warszawy mogą spodziewać się bardzo dużych utrudnień w ruchu. Mogą potrwać kilka godzin. Na miejsce trzeba sprowadzić ciężki sprzęt, zablokowana jest znaczna część trasy.

- Na S8 w miejscu wypadku drożny jest jedynie skrajny lewy pas. Po drugiej stronie, w kierunku Katowic na jednym z pasów stoi straż pożarna - dodaje podkom. Kańka.

Źródło: o2.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Kto zostanie prezydentem stolicy? Ten sondaż PiS zaskakuje

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.