Trwa ładowanie...

Śmiertelne pobicie na Mokotowie

Bił tak dotkliwie, że 42-latek zmarł w wyniku obrażeń

Śmiertelne pobicie na Mokotowie
d49hvps
d49hvps

Kilka dni temu funkcjonariusze z Mokotowa przyjechali na jedno z osiedli, gdzie przed klatką schodową leżał nieprzytomny i zakrwawiony mężczyzna. Wezwali karetkę pogotowia i zaczęli go reanimować. Lekarz pogotowia, który przybył na miejsce, stwierdził zgon 42-latka.

Na ciele ofiary okryto wiele obrażeń, świadczących o pobiciu. Mundurowi ustalili, że przed śmiercią 42-latek pił wódkę z młodym mężczyzną. Policjantom udało się zdobyć jego dane i rozpoczęli poszukiwania. 21-latek ukrywał się. Wpadł po kilku dniach i trafił do aresztu.

Okazało się, że Adrian M. pokłócił się ze swoim znajomym i zaatakował go. Najpierw uderzył go w twarz, a gdy ten upadł na ziemię, zaczął go kopać. Bił tak dotkliwie, że 42-latek zmarł w wyniku obrażeń. Po zdarzeniu młodu bandyta ukrywał się u rodziny.

Mężczyzna usłyszał już w prokuraturze zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć. Sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności

d49hvps
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49hvps