Trwa ładowanie...
d30d5rq

Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Warszawą

W Zielonce pod Warszawą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na Skrzyżowaniu ulic Poniatowskiego i Południowej motocyklista zderzył się z samochodem osobowym - zginął na miejscu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Warszawą
Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Warszawą (Unsplash.com)
d30d5rq

Do wypadku doszło około godziny 13 w czwartek 7 maja. Skrzyżowanie ulic Poniatowskiego i Południowej jest miejscem gdzie kierowcy jadący w stronę Wołomina zjeżdżają w tę pierwszą czyli drogę wojewódzką nr 634. Obecni na miejscu policjanci przedstawili wstępne ustalenia, z których wynika, że kierująca samochodem osobowym, znajdująca się na drodze podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy motocykla, który ze zwiększoną prędkością wyprzedał kilka aut. By uniknąć zderzenia motocyklista zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z samochodem osobowym. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

W wypadku nie ucierpiał nikt inny. Badanie trzeźwości kierowców samochodów osobowych, biorących udział w wypadku nie wykazało obecności alkoholu w ich organizmach.

Warszawa utrudnienia w ruchu

Na miejscu poza wezwaną policją z komendy powiatowej w Wołominie, pojawiła się straż pożarna, pogotowie ratunkowe i prokurator, który prowadzi wraz z funkcjonariuszami czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności wypadku.

d30d5rq

Kierowcy jadący tędy do Wołomina muszą przygotować się na utrudnienia z uwagi na zablokowanie drogi. Obecni na miejscu policjanci udzielają informacji o możliwym objeździe w stronę miejscowości.

Czytaj też: Warszawa. Galerie: „Niech wrócą handlowe niedziele”
Zobacz: Otwarcie restauracji i barów. Właściciele oczekują konkretów

d30d5rq

Podziel się opinią

Share

d30d5rq

d30d5rq