Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Wpadł pod pociąg

W Brwinowie 38-letni mężczyzna wpadł pod pociąg. Okoliczności zdarzenia bada prokuratura. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że doszło do samobójstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek w Brwinowie
Wypadek w Brwinowie (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
WP

Rzecznik pruszkowskiej policji, Karolina Kańka tłumaczy, że po godzinie 7.00 dostali informację, że na stacji PKP w Brwinowie doszło do wypadku z udziałem 38-letniego mężczyzny. - Niestety mężczyzna zmarł pod kołami pociągu. Na miejscu był prokurator, który przeprowadzał czynności procesowe wraz z policjantami. Ciało decyzją prokuratora zostało skierowane na sekcję zwłok - mówi WawaLove rzecznik.

Dodaje, że przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w śledztwie prokuratorskim. - Po godzinie 9.00 utrudnienia zostały usunięte i pociągi włączono do ruchu - informuje Kańka.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że mężczyzna rzucił się pod pociąg. Zostawiając na peronie teczkę z telefonem i dokumentami.

WP

- Kochani, przed chwilą mężczyzna ok. 40 lat, dobrze ubrany, na stacji w Brwinowie rzucił się pod pociąg. Zostawił portfel i teczkę na peronie. Widziałem go jak leży wyciągając ręce pod kołami pociągu. Podobno już martwy. Mówiłem policjantom by poszukali jego kom. i powiadomili rodzinę. Wszyscy ludzie zdenerwowani - czytamy na grupie facebookowej "Brwinów wspólne sprawy".

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

WP

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP