Śmiertelny wypadek podczas Warsaw Night Racing. Policja szuka świadków

W wyniku kolizji zginęła 19-letnia pasażerka motocykla, kierowca samochodu znalazł się w szpitalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmiertelny wypadek podczas Warsaw Night Racing. Policja szuka świadków

Podczas organizowanych w sobotni wieczór zawodów Warsaw Night Racing na Torze FSO na Żeraniu, doszło do zderzenia motocykla z samochodem. W wyniku kolizji zginęła 19-letnia pasażerka motocykla, kierowca samochodu znalazł się w szpitalu. Policjanci poszukują świadków zdarzenia. 

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego na Pradze Północ prowadzą postępowanie wyjaśniające w sprawie wypadku, do którego doszło 17 września około godz. 19:55 podczas zawodów Warsaw Night Racing na Torze FSO na Żeraniu. -19-letnia pasażerka motocykla zginęła na miejscu, kierowca samochodu trafił do szpitala - mówi Ewa Sitkiewicz z wydziału prasowego stołecznej policji. - Motocykl, którym jechała młoda kobieta, kierowany był przez 21-latka.

Na miejscu zjawiły się służby, które natychmiast przerwały wyścigi i zamknęły tor. Kilka godzin po wypadku organizatorzy Warsaw Night Racing opublikowali oświadczenie.

"Z przykrością powiadamiamy uczestników, że w trakcie wydarzenia miał miejsce wypadek, w wyniku którego Wasza koleżanka Edyta nie żyje, natomiast kolega Michał jest w szpitalu z obrażeniami nie zagrażającymi życiu. Jesteśmy pogrążeni w smutku razem z Wami. W tych ciężkich chwilach zachowajmy powagę, powstrzymajmy się od niepotrzebnych emocji wyrażanych w komentarzach. Organy Policji i Prokuratury przeprowadziły na miejscu wszelkie czynności zmierzające do ustalenia faktycznych okoliczności zdarzenia" - napisali.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające. - Wszyscy, którzy byli bezpośrednimi świadkami tego wypadku, bądź posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. - czytamy w komunikacie na stronie internetowej stołecznej policji.

Osoby, które znajdowały się w miejscu zdarzenia i były świadkami wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny z Komendą Rejonową: tel. całodobowy 22 603 75-55, 22 603 75-56 bądź z funkcjonariuszem prowadzącym to postępowanie pod numerem tel. 22 603-75-12.

Przeczytajcie również: Libacja i erotyczne zabawy na studenckim obozie? Kontrowersyjna relacja uczestniczki

 

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.