Trwa ładowanie...

Śniadanie na trawie - piknik na Agrykoli

W ramach wydarzenia m.in. bezpłatne zajęcia z pilatesu

Śniadanie na trawie - piknik na Agrykoli
d1znwtl
d1znwtl

Śniadanie na trawie to impreza cykliczna, która odbywa się w każdą niedzielę aż do 1 września w godzinach od 10:00 do 17:00 w dobrze znanym, warszawskim plenerowym miejscu - Placu Zabaw. Wokół tego miejsca znajdują się tereny zielone parku Agrykola , więc na pewno dla nikogo nie zabraknie miejsca na trawie. Na targach znajdziecie najlepszej jakości produkty od lokalnych producentów, a także mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Na targach znajdziecie najlepszej jakości produkty od lokalnych producentów, dania do zjedzenia na miejscu jak i produkty do zabrania do domu, specjały od tradycyjnych, polskich po kuchnie z całego świata, produkty często niedostępne w zwykłych sklepach, a także oryginalne produkty do domu i mieszkania.

Dodatkowo na miejscu odbywać się będą animacje i atrakcje dla najmłodszych, wykłady i warsztaty na trawie. Będzie muzyka, bar z zimnymi napojami zarówno z % jak i bez, wypożyczalnia leżaków oraz miejsce do gier i zabaw na świeżym powietrzu

d1znwtl

O godzinie 13 odbędzie się PILATES NA TRAWIE - zajęcia są bezpłatne, wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój, matę/kocyk/ręcznik. Zbiórka 12:50 przy barze. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Łempicka - fizjoterapeutka, instruktorka pilatesu i pilatesu w ciąży oraz trenerka personalna.

Ćwiczenia PILATES / ZDROWY KRĘGOSŁUP - Pokochaj swój kręgosłup Wzmocnij go i zwiększ elastyczność. Poczuj się świetnie w swoim ciele! Dzięki odpowiednim ćwiczeniom wyeliminujesz ból kręgosłupa i rozluźnisz napięte mięśnie, wzmocnisz brzuch, grzbiet i klatkę piersiową, uelastycznisz stawy i ścięgna. Zaczniesz poprawnie oddychać i dowiesz się, że to ważne dla zdrowia kręgosłupa. To ćwiczenia dla całej rodziny! Pierś w górę, uśmiechnij się, zapraszam po dawkę endorfin i dużą porcję zdrowia.

*LISTA WYSTAWCÓW: *Casablanca Import - oliwki marokańskie, Zdrowo Ziołowo, Hummusbar, Yakitori, Sugarfree łakocie bez kalorii, Makaroni, Smak Obfitości, Street Crêpes, Urban Burittos, Lacocinaesmialma, Lodove, Mamma Mia, Vegato, Prodotti Italiani, 365 Obiadów, Bartlowizna Dolina Biebrzy.

d1znwtl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1znwtl