Trwa ładowanie...

Soyka z zespołem na początek

Otwarcie Letniego Sezonu Muzycznego w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie już 12 maja

Share
Soyka z zespołem na początek
d1ge0ym

Już w ten weekend zapraszamy na otwarcie Letniego Sezonu Muzycznego w Parku Zdrojowym. Cykl koncertów w niedzielę (12 maja) zainauguruje Stanisław Soyka z zespołem. Początek o godz. 19.30. Wstęp wolny!

Stanisław Soyka - śpiewak, instrumentalista, kompozytor - już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. W Konstancinie-Jeziornie wystąpi z zespołem o nazwie "Soyka Kolektyw". Towarzyszyć mu będą: na perkusji - syn Kuba, na gitarze elektrycznej i akustycznej - Przemek Greger, na kontrabasie - Marcin Lamch, na instrumentach perkusyjnych - Zbyszek Uhuru Brysiak, na trąbce - Antoni Gralak, na saksofonie - Aleksander Korecki oraz gość specjalny Tomasz Jaśkiewicz.

Warto wybrać się na koncert Soyki, bo to zupełne tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać u swojej publiczności - zachęcają organizatorzy - Konstanciński Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Zapraszamy!

A my polecamy!

d1ge0ym

Podziel się opinią

Share
d1ge0ym
d1ge0ym