Trwa ładowanie...
drjmwjl

Spacer: Latawiec króla czyli Oś Stanisławowska na Mokotowskiej

Kim był terrorysta z Mokotowskiej? Co Entuzjastce, pani Narcyzie, prekursorce feminizmu, zawdzięcza „Mały Paryż”? Co zostało z hipsterskiej czerwonej karczmy?
Share
Spacer: Latawiec króla czyli Oś Stanisławowska na Mokotowskiej
drjmwjl

Jeśli chcesz wiedzieć, kim był terrorysta z Mokotowskiej, co Entuzjastce, pani Narcyzie, prekursorce feminizmu, zawdzięcza „Mały Paryż” oraz co zostało z hipsterskiej czerwonej karczmy, to przyjdź na sobotni spacer ! Wycieczka organizowana przez "Warszawę z buta" poprowadzi szlakiem Osi Stanisłałowskiej, która kształtem przypomina latawiec. Punkty wyznaczające jego formę to place gwiaździste tego założenia urbanistycznego - pl. Unii Lubelskiej, pl. Zbawiciela, pl. Politechniki...

* Za darmo: Świąteczne spacery po Śródmieściu*

Spacer "Latawiec króla czyli Oś Stanisławowska na Mokotowskiej" odbędzie się w najbliższą sobotę,14 grudnia 2013. Start o godzinie 11:00 zbiórka przed kościołem św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży. Spacer odbywa się na zasadzie free tour – jeśli wycieczka się podobała, można zostawić napiwek.Podczas spaceru po Mokotowskiej do wygrania książka pt. "Ulice i place Warszawy" Eugeniusza Szwankowskiego.

drjmwjl

Zobacz także: Wycieczka po Żoliborzu Oficerskim


drjmwjl

Podziel się opinią

Share
drjmwjl
drjmwjl