Trwa ładowanie...

Śpiewak po raz 18 pozwany. "Jest to próba nacisku na nas, żebyśmy odpuścili"

Jak Śpiewak został pozwany tym razem przez mecenasa Szaniawskiego. - Ujawniliśmy, że kierowana przez niego kancelaria przejęła kamienicę przy ul. Stępińskiej 17. Zamiast przepraszać za to, co robił, kieruje przeciwko mnie pozew w trybie karnym - pisze w sieci aktywista.

Share
Śpiewak po raz 18 pozwany.  "Jest to próba nacisku na nas, żebyśmy odpuścili"Źródło: East News, fot: Foto Olimpik
d2fg913

- Warszawa ma 18 dzielnic, a ja 18 pozwów. Do grona miliarderów i polityków pozywających mnie, za ujawnianie ich udziału w aferze reprywatyzacyjnej, dołączył mecenas Jerzy Szaniawski - pinformował na Facebooku, kandydat Wygra Warszawa.

- 20 sierpnia ujawniliśmy, że kierowana przez niego kancelaria przejęła kamienicę przy ul. Stępińskiej 17. W tym samym czasie mecenas Szaniawski zgłosił się jako kandydat do przejmowanego przez PiS Sądu Najwyższego. Dziś zamiast przepraszać za to, co robił, kieruje przeciwko mnie pozew w trybie karnym. Nie martwcie się - podobnie jak wcześniejsze sprawy - tę również wygramy! - czytamy na Facebooku.

Śpiewak w opublikowany przez niego filmie przekonuje, że jest to próba tłamszenia wolności słowa i tworzenie nacisku na nich, żeby odpuścili. - Nie odpuścimy tropienia afery reprywatyzacyjnej, mogę to zapewnić - zadeklarował.

Przypominamy, że kandydat na prezydenta Warszawy 20 sierpnia podczas konferencji powiedział, że jeden z kandydatów do SN Jerzy Szaniawski jest bardzo blisko związany z PIS. - Szaniawski był pracodawcą i patronem szefa CBA Ernesta Bejdy. Jego syn, Paweł Szaniawski jest przyjacielem i znajduje się w zażyłych relacjach z Ernestem Bejdą od wielu, wielu lat. To są rówieśnicy - tłumaczy.

d2fg913

- Jerzy Szaniawski jest osobą, która brała udział w dzikiej warszawskiej reprywatyzacji. Przejęła i reprezentowała w kilkunastu postępowaniach reprywatyzacyjnych osoby, które chciały odzyskiwać nieruchomości w Warszawie, ale nie tylko na tym jego rola się skończyła, bo jak dzisiaj ujawniamy, Jerzy Szaniawski przejął przynajmniej jedną kamienicę w Warszawie - mówił Śpiewak.

Zobacz także: Patryk Jaki: na Warszawę trzeba patrzeć jak na firmę

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d2fg913
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fg913
d2fg913