WP

Śpiewak zaapelował do Jakiego, aby zdjął swój billboard. "Warszawa tonie w reklamach"

Jan Śpiewak i Justyna Glusman, kandydaci na prezydenta Warszawy zaapelowali o ściągnięcie reklamy Patryka Jakiego. - Chcemy całkowicie zakazać wszelkiej reklamy wielkoformatowej w Warszawie - powiedział Śpiewak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reklama Patryka Jakiego
Reklama Patryka Jakiego (Agencja Gazeta, Fot: Jacek Marczewski)
WP

Od poniedziałku wisi wielka reklama kandydat PiS na prezydenta Warszawy przy pl. Zawiszy. Na billboardach widnieje hasło wyborcze Patryka Jakiego „Ambitna i uczciwa Warszawa”.

Jan Śpiewak, kandydat Wygra Warszawa i Justyna Glusman, Miasto jest Nasze zwrócili uwagę na plakat kandydata PiS. - Patryk Jaki kiedyś stał pod blokiem. Teraz widocznie zaczął nowy etap kampanii i wisi na bloku – śmiał się Jan Mencwel, członek sztabu Glusman. - Warszawa tonie w reklamach. Te reklamy są chaotyczne, są wszędzie. Niestety korzystają z tego również politycy i zaśmiecają swoim wizerunkiem miasto - przekonywał Śpiewak.

WP
Agencja Gazeta
Podziel się

Zadeklarował, że jeśli wygra wybory całkowicie zakaże wieszania reklam wielkoformatowych w Warszawie. - Obecnie w stolicy jest zdecydowanie za dużo powierzchni reklamowych - stwierdził kandydat.

Natomiast kandydat Wygra Warszawa do rady Ochoty Krzysztof Grochowski zaznaczył, że jeżeli billboard Jakiego nie zniknie w ciągu kilku dni, to za pomocą rzutnika będą na nim wyświetlane "różne hasła". - Jakiemu się z pewnością nie spodobają - dodał.

WP

Zobacz także: Reakcja rzecznika prezydenta na film "Kler"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP