Trwa ładowanie...
d2wjbo6
Sport w Warszawie. Debata kandydatów na prezydenta na stadionie Legii

Sport w Warszawie. Debata kandydatów na prezydenta na stadionie Legii

Legia Warszawa zaprosiła kandydatów na prezydenta stolicy na debatę o sporcie. Główne tematy: hala sportowa przeznaczona do sportów zespołowych, czynsze i opłaty za obiekty sportowe oraz współpraca marketingowa miasta z klubami sportowymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2wjbo6

Legia jest organizacją apolityczną, ale wierzymy, że sport jest dobrem wspólnym i dlatego ponad podziałami chcemy rozmawiać o jego rozwoju w wymiarze amatorskim i zawodowym, a także na temat niezbędnych rozwiązań prawnych, systemowych, edukacyjnych i infrastrukturalnych” - pisze klub w liście otwartym, w którym ogłasza inicjatywę wspólnej debaty kandydatów na prezydenta Warszawy. Zaproszenie otrzymali wszyscy kandydaci.

Legia zrzesza ok. 300 tys. sympatyków (tyle kart kibica wydał klub) oraz ma największy zasięg w mediach społecznościowych. To nie tylko klub piłkarski, ale także 21 sekcji sportowych, które prowadzą własne szkółki i odnoszą sukcesy (tenis, koszykówka, siatkówka, judo, żeglarstwo i wiele innych).

d2wjbo6

Debata trwa od godz. 11.00 na stadionie Legii. Prowadzi ją Łukasz Mężyk z serwisu 300polityka, który jest medialnym patronem wydarzenia.

Zobacz wideo: Jasna deklaracja Trzaskowskiego ws. wyborów w Warszawie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2wjbo6

Podziel się opinią

Share
d2wjbo6
d2wjbo6