Trwa ładowanie...

Sprzedawali nielegalne leki na potencję i tabletki wczesnoporonne

Ogłoszenia o sprzedaży znajdowały się na jednym z portali internetowych

Sprzedawali nielegalne leki na potencję i tabletki wczesnoporonne
d11pvai
d11pvai

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z północnopraskiej komendy, kolejny raz uderzyli w handel nielegalnymi lekami. Funkcjonariusze zabezpieczyli znacznej ilości środki farmaceutyczne na potencję oraz tabletki wczesnoporonne.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą w ostatnim tygodniu, zatrzymali dwie osoby podejrzane o handel produktami leczniczymi bez wymaganych zezwoleń. Okazało się, że ogłoszenia o sprzedaży takich produktów, znajdowały się na jednym z portali internetowych. Zabezpieczone tabletki były ukryte w pomieszczeniach mieszkalnych i sklepie.

W tych dwóch sprawach dwie osoby zostały zatrzymane. Po zebraniu materiału dowodowego, 60-letni Zbigniew G. i 56-letni Jarosław W. usłyszeli zarzuty z Ustawy prawa farmaceutycznego, tj. wprowadzania do obrotu produktów leczniczych bez wymaganych zezwoleń. W trakcie przesłuchania, podejrzani przyznali się.* Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.*

d11pvai

Pamiętajmy! Kupujmy produkty lecznicze w punktach uprawnionych do ich sprzedaży i posiadających zezwolenie na ich sprzedaż. Każdy produkt leczniczy kupowany nielegalnie może zagrozić naszemu życiu i zdrowiu - apelują policjanci.

d11pvai
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11pvai