Trwa ładowanie...

Śródmieście. Wyremontowana ul. Tamka czeka na... nową nawierzchnię

Zdjęcia ulicy z centrum Warszawy dzieli kilka dni. I nie jest to zadanie "znajdź różnicę". Stan "przed" jest bez porównania lepszy niż ten "po".

Śródmieście. Wyremontowana ul. Tamka czeka na... nową nawierzchnięŹródło: Facebook.com, fot: Paweł Kozak
dxm9l5m
dxm9l5m

Warszawa. Śródmieście. Remont ulicy Tamka zakończył się niecałe dwa tygodnie temu. Miasto całkowicie wymieniło nawierzchnię, a intensywne prace trwały przez ostatni weekend października niemal bez przerwy.
Informuje o tym jeden z mieszkańców Śródmieścia.

- [Drogowcy – przyp. red.] zaczęli w piątek o 22, skończyli w niedzielę o 4 rano. No hałas był nie do opisania, spać się nie dało. […] Dominowało poczucie satysfakcji, że mamy piękną ulicę, i że "Polak potrafi" – napisał Paweł na Facebooku. Dodając, że on i jego sąsiedzi byli co najmniej zirytowani uciążliwymi robotami drogowymi.

W poniedziałek na ul. Tamka doszło do awarii wody. - Akurat na ścieżce rowerowej, znowu hałas nie do opisania, naprawili wodę, piasek nawieźli... i takie coś po sobie zostawili - napisał mieszkaniec Śródmieścia, dołączając wymowne zdjęcia.

Pan Paweł pyta retorycznie: "Jak myślicie, to tylko na parę dni i zaraz to porządnie wyasfaltują czy będzie tak straszyć dłużej?"

Zobacz: Schetyna nie wiedział o decyzji Tuska? Kluzik-Rostkowska wyjaśnia

Zapytaliśmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Usłyszeliśmy zapewnienie, że nawierzchnia po awarii jest tymczasowa.

dxm9l5m

– Chcę uspokoić mieszkańców. Docelowo będziemy odtwarzać nawierzchnię. Dokładny termin poznamy po konsultacjach z zarządcą terenu i drogi – powiedziała nam Marta Pytkowska z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

- Zawsze, kiedy dochodzi do jakiejkolwiek awarii naszym priorytetem jest to, żeby mieszkańcy jak najszybciej mieli wodę. A po drugie, jeśli doszło do awarii na środku jezdni, tak jak nieszczęśliwie w tym przypadku, musimy przywrócić ruch – dodała rzeczniczka.

Mieszkańcy Śródmieścia powinni się więc uzbroić w cierpliwość.

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dxm9l5m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxm9l5m