Trwa ładowanie...
d3u9si3

Stadion Narodowy szuka sponsora

Spółka PL2012+ ogłosiła konkurs
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stadion Narodowy szuka sponsora
d3u9si3

25 września 2013 roku ogłoszony został pierwszy z serii konkursów na partnerów korporacyjnych Stadionu Narodowego . Wybierany będzie oficjalny sponsor – wiadomo, że ma nim być dostawca napojów bezalkoholowych. Wkład minimalny takiej firmy ma wynosić 1,5 mln zł rocznie.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym swoje oferty złożą wszystkie firmy zainteresowane współpracą i spełniajace określone przez PL2012+ warunki. Do drugiego etapu, w którym zostanie wyłoniony zwycięzca, zostaną wybrane trzy firmy. Termin składania ofert mija 9 października 2013 r.**

Firma, która wygra przetarg, będzie mogła umieścić własne logo na elementach wewnętrznej i zewnętrznej infrastruktury obiektu, a także na koszulkach personelu, biletach i oficjalnej stronie internetowej Stadionu Narodowego. Dodatkowo sponsor będzie mógł organizować konferencje i akcje promocyjne na terenie obiektu, będzie mógł także korzystać z jednej z lóż biznesowych.

d3u9si3

Sponsorem może zostać firma produkująca napoje bezalkoholowe, która od przynajmniej pięciu lat jest na polskim rynku. Umowa zostanie podpisana na dwa lata.

Docelowo Stadion Narodowy ma mieć trzy rodzaje partnerów - oficjalnych sponsorów, partnera tytularnego oraz partnerów biznesowych.

Biedronka Arena zamiast Stadionu Narodowego?

*A nas ciekawi, jaka firma zostanie partnerem tytularnym Stadionu Narodowego... *

d3u9si3

Podziel się opinią

Share
d3u9si3
d3u9si3