Trwa ładowanie...

Stadion Narodowy szuka wolontariuszy

Obecnie trwa nabór na trzy stanowiska

Stadion Narodowy szuka wolontariuszy
dvy9vtg
dvy9vtg

Stadion Narodowy, na którym ostatnio nic się nie dzieje , chce to zmienić i, idąc w ślady Legii Warszawa , poszukuje wolontariuszy oraz wolontariuszek.* Zaprasza do współpracy osoby w każdym wieku, z różnorodnymi doświadczeniami i umiejętnościami, osoby pracujące, studiujące, bądź te, które właśnie teraz poszukują jakiegoś zajęcia.*

Chcemy, by Stadion Narodowy był naszym wspólnym miejscem, w którym ciekawie spędza się czas - czytamy na stronie Stadionu Narodowego - gdzie można przyjść nie tylko na koncert, mecz czy wystawę. Miejscem, gdzie można spacerować, jeździć rowerem, na rolkach po terenach wokół Stadionu, zwiedzać ciekawy obiekt oraz uczestniczyć w zajęciach animacyjnych. Dlatego potrzebujemy Was i Waszej pomocy.

W najbliższym czasie Stadion przedstawi nową ofertę dla zwiedzających. Już za około trzy tygodnie zostanie otwarta nowa wystawa. Praca, jaką będą wykonywali wolontariusze i wolontariuszki, będzie zależała od ich indywidualnych zainteresowań i umiejętności.

W tym momencie poszukiwani są wolontariusze na trzy stanowiska. Jeśli jesteś fanem lub fanką sportu, a przede wszystkim piłki nożnej, interesujesz się zarówno historią, jak i najnowszymi wydarzeniami, możesz pracować na Stadionie Narodowym jako** asystent wystawy. Jeśli lubisz budowle z klocków lub grę na konsoli, wymyślasz fajne zabawy, potrafisz opowiadać bajki lub w inny sposób potrafisz zająć dzieci i młodzież rozrywką, możesz zostać **animatorem w Kąciku Zabaw. Jeśli chętnie przyswajasz nowe informacje, dobrze radzisz sobie z kwestiami organizacyjnymi i bez trudu orientujesz się w przestrzeni, możesz być* asystentem lub asystentką zwiedzania*. Twoim zadaniem będzie wsparcie przewodników wycieczek zwiedzających Stadion Narodowy - od pomocy w recepcji przy sprawdzaniu biletów i wydawaniu zestawów słuchawkowych po uzupełnianie informacji przekazywanych przez przewodnika o ciekawostki i anegdoty na temat stadionu.

dvy9vtg

Praca na każdym stanowisku będzie odbywać się podczas 3,5-godzinnych dyżurów. Na stronie Stadionu Narodowego został uruchomiony serwis dla wolontariuszy, gdzie możemy przeczytać wywiady z pierwszymi z nich.

dvy9vtg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvy9vtg