Trwa ładowanie...
d4m6kda

Stado dzików spaceruje po Chomiczówce [WIDEO]

Film został nagrany przez jednego z internautów.
Share
Stado dzików spaceruje po Chomiczówce [WIDEO]
d4m6kda

W sieci pojawiło się kolejne wideo na którym widać, że dziki szczególnie upodobały sobie północne dzielnice Warszawy. Tym razem stado spaceruje po Chomiczówce, a w okolicy widać przechadzających się też mieszkańców osiedla.

Wielu z nich zarejestrowało całe zdarzenie , podchodząc blisko zwierząt. Należy jednak pamiętać, że dziki mogą stanowić dla nas zagrożenie. Dlatego zalecana jest szczególna ostrożność.

Miejskie służby oczywiście znają ten problem, jednak do tej pory nie udało się go do końca rozwiązać. Internauci komentując film zwracają uwagę, że spacer dzików może wynikać z ich wcześniejszej obecności na terenach , które zostały teraz zagospodarowane przez deweloperów, na potrzeby mieszkaniowe. Dodatkowo potwierdzają, że dziki są widywane w tym rejonie dosyć regularnie.

Przypomnijmy, że w połowie grudnia jeden z kierowców zarejestrował "przechadzkę" dzików na warszawskich Młocinach. Autor filmu w zabawny sposób spuentował całą sytuację, umieszczając komentarz: "następnym razem wychodzę i głaszczę".

d4m6kda

Przeczytajcie też: Problemy z modernizacją linii kolejowej Warszawa-Radom. "Zbyt niski budżet na nadzór"

d4m6kda

Podziel się opinią

Share
d4m6kda
d4m6kda