Trwa ładowanie...

Stanął w obronie kobiety. Dwukrotnie pchnął kolegę nożem

Krwawa awantura podczas imprezy

Stanął w obronie kobiety. Dwukrotnie pchnął kolegę nożem
d3fsqst
d3fsqst

31-letni mężczyzna pokłócił się ze swoim znajomym podczas libacji alkoholowej na terenie ogródków działkowych. Podczas awantury zadał koledze dwa ciosy nożem, którym - jak twierdzi - akurat kroił wędlinę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Kilkoro znajomych piło wspólnie alkohol w Śródmieściu. W pewnym momencie doszło do kłótni pomiędzy kobietą, a jednym z mężczyzn, z którym 26-latka właśnie się rozstała. W jej obronie stanął 31-letni Dawid M., który jak twierdzi, robił akurat kanapki, a słysząc hałas i krzyki kobiety wybiegł z altany próbując odciągnąć od niej jej byłego chłopaka.****

Wówczas "ex" zaatakował Dawida M. Uderzył 31-latka pięścią w twarz, a ten, trzymanym akurat w ręku nożem zadał napastnikowi dwa ciosy w brzuch. Zraniony mężczyzna zbiegł, jednak po chwili wrócił w towarzystwie policjantów , którym dokładnie opowiedział co się stało.

Śródmiejscy funkcjonariusze zabezpieczyli nóż i zatrzymali Dawida M. 31-latek usłyszał już zarzut naruszenia czynności narządu ciała. Mężczyzna bez wahania przyznał się do wszystkiego, jak tłumaczył mundurowym, "stanął tylko w obronie swojej znajomej". Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

d3fsqst
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fsqst