Trwa ładowanie...
d2beo1o

Starcia z udziałem kibiców Legii we Lwowie i Kijowie

Już dziś "Wojskowi" zmierzą się w meczu IV rundy eliminacji Ligi Europy z Zorią Ługańsk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Starcia z udziałem kibiców Legii we Lwowie i Kijowie
d2beo1o

Ze względu na trudną sytuację na wschodzie Ukrainy spotkanie zostanie rozegrane w Kijowie. Z fanami Dynama starli się ostatniej nocy kibice Legii. Do bójki doszło w pobliżu jednej ze stacji metra. W bijatyce wzięło udział około 50 osób, a ukraińska milicja zatrzymała dziewięciu mężczyzn.

Big fight between Legia (left) vs. Dynamo in Kiev 19.08.2015 (Legia won) VIDEO pic.twitter.com/4ALEH3qioG

— HooligansTV (@HooligansTVi)

Na jednym z filmików widać, jak w ruch poszły race oraz plastikowe krzesełka. O starciach pomiędzy kibicami poinformowali funkcjonariuszy przypadkowi świadkowie. Nie było to jedyne zajście z udziałem fanów stołecznego klubu . Również wczoraj w godzinach wieczornych doszło do przepychanek we Lwowie, w których brali udział kibice Legii oraz tamtejszego klubu Karpaty. Wszystko zdarzyło się w drodze do Kijowa na mecz z Zorią Ługańsk.

Jeśli warszawski klub okaże się w dwumeczu lepszy od swojego rywala z Ukrainy, to kolejny raz zagra w fazie grupowej rozgrywek Ligi Europy. Nie ma co ukrywać, że dla Legii priorytetem jest udział w Champions League. Aby do tego doszło trzeba najpierw odzyskać, stracony w tym roku na rzecz Lecha Poznań, tytuł mistrza Polski.

d2beo1o

Przeczytajcie też: Ukradli rower. Rozpoznajecie ich?

d2beo1o

Podziel się opinią

Share
d2beo1o
d2beo1o