Trwa ładowanie...

Startuje nowe kino plenerowe

Co tydzień odbywać się będą wieczorne pokazy tematyczne

Startuje nowe kino plenerowe
df6a80v
df6a80v

W środę 12 września startuje plenerowe „Kino Perła” na dziedzińcu przy klubie Utopia w Warszawie (ul. Kredytowa 9). Przez 5 tygodni całkowicie za darmo od środy do niedzieli wyświetlane będą filmowe hity.

Jako pierwszy pokazany zostanie obraz „Santa Sangre” („Święta Krew”) Alejandro Jodorowsky'ego - ostatni w pełni autorski film reżysera, surrealistyczny thriller, opowiadający o fanatyzmie religijnym, prowadzącym do obłędu. Przed inauguracyjną projekcją (ok. 20.00) odbędzie się before party, na którym gościnnie wystąpi rezydent warszawskiego Powiększenia - Grajek Krawiec.

Po seansie (ok. 23.00) widzowie zaproszeni zostaną na wyjątkowe after party w klubie Utopia.
Pomysł na ambitne i bezpłatne kino plenerowe powstał w zeszłym roku w Lublinie, gdzie otwarto „Kino w Browarze Perła”. Inicjatywa została bardzo ciepło przyjęta przez widzów.

df6a80v

- Postanowiliśmy naszym entuzjastycznym podejściem do kina zarazić także warszawiaków. Dlatego startujemy z pierwszym jesiennym, plenerowym przeglądem filmów w stolicy. „Kino Perła” na dziedzińcu przy ul. Kredytowej 9 będzie działać dopóki dopisze pogoda. Na chłodniejsze dni zapewniamy koce i grzejniki. Pełną parą ruszymy w maju 2013 r. - zachęca Izabella Budryn, organizatorka i pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Co tydzień odbywać się będą wieczorne pokazy tematyczne: Pink Wednesday (środa z kinem LGBT), Planete+ Docs Thursday (czwartek z kinem dokumentalnym), Comedy Friday (komediowy piątek), Saturday with Blockbusters (sobotnie megahity), Polish Sunday (niedziela z kinem polskim).

Repertuar pierwszego tygodnia:
12.09. (środa) Święta Krew, Alejandro Jodorowsky
13.09. (czwartek) Raj: Miłość, Ulrich Seidl
14.09. (piątek) Seksmisja, Juliusz Machulski
15.09. (sobota) Pulp Fiction, Quentin Tarantino
16.09. (niedziela) Nie lubię poniedziałku, Tadeusz Chmielewski

Pokazy codziennie ok. 20.00.

Na wszystkie projekcje wstęp wolny!

df6a80v

Aktualne informacje na stronie: www.facebook.com/kinowbrowarze

df6a80v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df6a80v