ycipk-32gqvx

Stary Kraszew. Policyjna obława na włamywaczy. Mieszkańcy przerażeni

Od kilku tygodni włamywacze terroryzują willową wieś Stary Kraszew pod Warszawą. Złodzieje napadają na domy i okradają je. Grasują nawet w biały dzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja szuka włamywaczy
Policja szuka włamywaczy (iStock.com)
ycipk-32gqvx

Na razie złodziei nie złapano. - Policjanci cały czas prowadzą czynności w związku z szajką okradającą domy. Informacja została przekazana do wszystkich patroli. Miejscowość patrolują kryminalni oraz policjanci ruchu drogowego - mówi Tomasz Sitek z Komendy Rejonowej w Wołominie. Od kilku dni po wsi kursuje też systematycznie policyjny radiowóz.

Sprawcy poruszają się białym fordem focusem (został wynajęty z wypożyczalni na lewe dokumenty), jeżdżą po wsi i obserwują zwyczaje mieszkańców. Dwóch z nich to obcokrajowcy (prawdopodobnie Gruzini), a trzeci to Polak.

Na jedną z posesji wdarli się z łomami i siekierami. Rozbili okno i weszli do środka, by splądrować dom. Właścicielka zgłosiła sprawę na policję. Przekazała nagranie z domowych kamer, na którym widać twarze włamywaczy. - Jestem przerażona, że wrócą - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

ycipk-32gqvx

- Boję się wyjść nawet do pracy, bo nie wiadomo, czy mnie nie napadną i ograbią z tego, co mam - dodaje inna.

Źródło: se.pl

Zobacz także: Zobacz czy można oszukać wykrywacz kłamstw

ycipk-32gqvx
ycipk-32gqvx
ycipk-32gqvx
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32gqvx