Trwa ładowanie...
holderName

Stołeczna policja ma nowego szefa. Wcześniej odpowiadał za pion kryminalny

"Dał się poznać jako rzetelny i kompetentny oficer"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stołeczna policja ma nowego szefa. Wcześniej odpowiadał za pion kryminalny
holderName

Inspektor Robert Żebrowski został nowym komendantem stołecznym policji. Jego poprzednik nadinsp. Michał Domaradzki został odwołany w lutym br. Żebrowski dotychczas był p.o. zastępcy szefa stołecznego policji.

Nowego komendanta stołecznego policji na wniosek szefa policji nadisnp. Jarosława Szymczyka powołał minister SWiA Mariusz Błaszczak. Informacja o nowym szefie KSP pojawiła się w piątek po południu na stronie warszawskiej policji.

Nowy szef stołecznej policji służy w formacji od 24 lat; jest związany z pionem kryminalnym. Od 2007 roku był szefem Komendy Powiatowej Policji w Otwocku; potem w 2013 był szefem KPP w Mińsku Mazowieckim.

holderName

Na początku 2015 roku insp. Żebrowski został komendantem rejonowym na warszawskiej Ochocie, w marcu br. został p.o. komendanta stołecznego - odpowiadał właśnie za pion kryminalny.

Podczas jego wprowadzenie insp. Piotr Owsiewski, który dotąd pełnił obowiązki szefa stołecznej policji podkreślał, że "Żebrowski dał się poznać jako rzetelny i kompetentny oficer". Nowy szef policji ma 46 lat.

PAP

Przeczytajcie też: W stolicy pojawiło się Pogotowie Osobiste. "Człowiek czeka na człowieka, aby go wysłuchać"

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName