Trwa ładowanie...

Stołeczne noworodki ze specjalną opaską. "Zakochaj się w Warszawie"

Teraz rodzice i noworodki będą mieli jeszcze jedną miłą pamiątkę z okazji najważniejszego dla nich wszystkich wydarzenia.

Stołeczne noworodki ze specjalną opaską. "Zakochaj się w Warszawie"
d2xlvlc
d2xlvlc

Nowość na stołecznych oddziałach położniczych. Najmłodsi warszawiacy otrzymują specjalne opaski z warszawską Syrenką.

Tuż po przyjściu na świat każde dziecko otrzymuje na rączkę opaskę z nazwiskiem mamy i datą swojego przyjścia na świat. Teraz stołeczny ratusz opracował ich nową wersję. Pojawia się na nich wizerunek Syrenki warszawskiej i napis "Zakochaj się w Warszawie".

Nowe opaski już trafiły do stołecznych szpitali położniczych i tych, które mają oddziały noworodkowe. - Opaski już pojawiają się na przegubach dzieci. Spełniają wszystkie wymagania produktów przeznaczonych dla noworodków - zapewnia Urząd Miasta.

W ubiegłym roku w Warszawie urodziło się ponad 36 tysięcy dzieci, z czego ponad połowa w miejskich szpitalach. Każde z nich, przy okazji rejestracji w Urzędzie Stanu Cywilnego, otrzymało ubranko z napisem „Jestem z Ciebie dumna” oraz list gratulacyjny od Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Warszawy. - Teraz rodzice i noworodek będą mieli jeszcze jedną miłą pamiątkę z okazji najważniejszego dla nich wszystkich wydarzenia - tłumaczy ratusz .

d2xlvlc

Jak wyglądają opaski z Syrenką? Można to zobaczyć m.in. na filmie opublikowanym przez Urząd Miasta.

Źródło: UM Warszawa/Wawalove.pl

d2xlvlc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xlvlc