Trwa ładowanie...
holderName

Strażacy nadal gaszą pożar w Wilanowie. "Lepiej nie otwierać okien"

W środę późnym wieczorem wybuch pożar w sortowni śmieci przy ul. Zawodzie w Warszawie. - Nadal trwa akcja, na miejscu jest osiem zastępów straży pożarnej - poinformował WawaLove w czwartek rano zespół prasowy Komendy Miejskiej PSP w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pożar sortowni śmieci w Wilanowie
Pożar sortowni śmieci w Wilanowie (Facebook.com, Fot: Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy)
holderName

Oficer prasowy Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł. bryg. Karol Kierzkowski powiedział, że informację o pożarze otrzymali po godz. 21. Z kolei w czwartek rano zespół prasowy Komendy Miejskiej PSP w Warszawie poinformował, że pożar nadal nie został do końca ugaszony. - Trwa dogaszanie i rozgrzebywanie pogorzeliska - wyjaśnia oficer prasowy. Dodaje, że od wczoraj w powietrzu unosi się toksyczny dym, a na miejscu jest laboratorium i inne służby, które kontrolują stan powietrza.

- Dym jest toksyczny i nie da się tego ukryć. Okoliczni mieszkańcy przynajmniej dzisiaj powinni nie otwierać okien, jednak nie wiemy do kiedy może to potrwać - zaznaczył oficer.

Wczoraj przy pożarze było 20 zastępów straży pożarnej, dodatkowo siły ściągnięto z Piaseczna, Nowego Dworu Mazowieckiego, Mrokowa, Nowej Woli, Otwocka, Bielawy, Chojnowa i Radomia.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Przeczytaj też: Warszawa. Pożar sortowni śmieci. Strażacy będą pracować wiele godzin

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName