Trwa ładowanie...
d3t7uku

Strażnicy miejscy skontrolują place zabaw

Do sprawdzenia jest ok. tysiąca obiektów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strażnicy miejscy skontrolują place zabaw
d3t7uku

Opustoszałe zimą place zabaw powoli wracają do łask najmłodszych. Niestety nie wszystkie nadają się do użytku przez dzieci. Strażnicy sprawdzą więc ich stan.- Funkcjonariusze warszawskiej straży miejskiej podzieleni są na 7 oddziałów terenowych. Każdy oddział sprawdzi na swoim terenie możliwie największą ilość placów - wyjaśnia Wawalove.pl Katarzyna Dobrowolska z biura prasowego straży miejskiej .

W Warszawie znajduje się ok. 1000 placów zabaw, które straż miejska skontroluje pod kątem czystości, stanu technicznego zabawek i zabezpieczeń. Strażnicy zwrócą uwagę przede wszystkim na stan technicznych wygrodzeń i czy na placu zabaw znajduje się czytelna informacja, na której będzie można znaleźć numer kontaktowy do zarządcy. Ponadto sprawdzą również czy piasek w piaskownicach po okresie zimowym został wymieniony. **

Za bezpieczeństwo na placach zabaw odpowiada administrator. To na nim spoczywa odpowiedzialność. - Jeśli będziemy mieć zastrzeżenia, powstanie lista nieprawidłowości, którą przekażemy do administratora. W wyznaczonym czasie będzie musiał je usunąć - podkreśla Katarzyna Dobrowolska.

d3t7uku

Kontrole straży miejskiej nie zwalniają administratorów z konserwacji i przede wszystkim dbania o bezpieczeństwo na ich terenie.

Uwagi dotyczące czystości i bezpieczeństwa na placach zabaw najlepiej zgłaszać telefonicznie na numer alarmowy
986 lub na adres e-mail csk@strazmiejska.pl.

Przeczytajcie też: Wystawa Roślin Mięsożernych w Ogrodzie Botanicznym UW

d3t7uku

Podziel się opinią

Share
d3t7uku
d3t7uku