Trwa ładowanie...

Stwórz warszawskiego GIF-a!

Czy można określić różnorodność Warszawy w jednym zdaniu lub słowie? A w kilkusekundowym GIF-ie? Zrób Warszawie prezent, przygotuj GIF-a inspirowanego naszym ukochanym miastem i wygraj nagrody!

Stwórz warszawskiego GIF-a!
diqh2iu
diqh2iu

Czy można określić różnorodność Warszawy w jednym zdaniu lub słowie? A w kilkusekundowym GIF-ie? Zrób Warszawie prezent i przygotuj GIF-a inspirowanego naszym ukochanym miastem!

Konkurs "GIFt to Warsaw" jest częścią kolejnej edycji Need for Street: art & streetwear festival.
Na twórcę najlepszego GIFa czeka nagroda Jury: Tablet Wacom Intuos Pro SE, ufundowana przez sklep Graficzne.pl i para butów Reebok Classic. Aparat szerokokątny Sprocket Rocket - Azure w głosowaniu internetowym przyznaje też Publiczność. Oprócz tego wśród osób biorących udział w konkursie rozlosowane zostaną 3 abonamenty po 15 ściągnięć na portalu Fotolia.com

Na stronie konkursowej znajdziecie wszystkie informacje dotyczące zasad udziału oraz nagród. Jeśli do tej pory nie mieliście do czynienia z tworzeniem GIF-ów, na stronie dowiecie się, że to sztuka osiągalna dla wszystkich.

Pomysłodawcami konkursu są organizatorzy Need For Street: art and streetwear festival, który odbędzie się w Warszawie już po raz piąty w dniach 26-27 października w niesamowitej przestrzeni Domu Słowa Polskiego. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi w trakcie pierwszego dnia festiwalu. GIF-y można wysyłać do dnia 22 października, głosowanie publiczności trwa do 25 października.

W skład Jury wchodzą: Agnieszka Celej (Need for Street), Julia Szostak (Need for Street), Karol Oponowicz (Need for Street), Aleksandra Wolska (Grafmag), Paweł Rosner (Łowcy Dizajnu), Kasper Skirgajłło-Krajewski (STGU), Jurij Drabent (Lubię to!) i Michał Klusek (Lubię to).

diqh2iu
diqh2iu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diqh2iu