Trwa ładowanie...

Stwórz własną Syrenkę!

Stanie ona w wybranym przez ciebie miejscu!
Share
Stwórz własną Syrenkę!
d1xd2li

Na ulicach miasta pojawią się nowe pomniki. Kibice (i nie tylko) za pomocą aplikacji na portalu Facebook stworzą swoje własne, narodowe Syrenki. Część cokołu i tarcza każdej rzeźby pokryte zostaną zdjęciami internautów załączonymi przez nich z indywidualnych profili na Facebooku, które utworzą flagi narodowe 16 państw uczestniczących w mistrzostwach.

Syrenki ubrane w narodowe barwy zaistnieją w przestrzeni miejskiej w skali 1:1. Pojawią się w ciekawych miejscach miasta, zachęcając w ten sposób do spaceru szlakiem Syrenek i poznania uroków stolicy. Nadal trwa akcja dodawania swoich zdjęć na Syrenki, internauci z całej Europy mogą brać w niej udział do 30 maja.

Od 31 maja do 3 czerwca potrwa „Bitwa o miejsce”. Internauci głosując na swoją Syrenkę wskażą, gdzie konkretnie ma stanąć ich narodowa rzeźba. Kibice wybiorą lokalizację spośród 12 punktów turystycznych zaproponowanych przez miasto. Syrenki Polski, Ukrainy, Rosji oraz Grecji będzie można znaleźć na terenie warszawskiej Strefy Kibica.

d1xd2li

Specjalna aplikacja na Facebooku umożliwia śledzenie losów poszczególnych Syrenek. W każdej chwili można sprawdzić, mieszkańcy których krajów oddali najwięcej głosów. Dodatkowo po 31 maja, dostępna będzie wirtualna mapa stolicy z wybranymi przez internautów miejscami usytuowania Syrenek Narodowych. Dodany będzie ich opis, zdjęcia i modele Syrenki w 3D. Internauci znajdą wówczas informacje związane z poszczególnymi lokalizacjami.

Syrenki ustawione w atrakcyjnych miejscach Warszawy można będzie spotkać bezpośrednio po zakończeniu głosowania, czyli już od 7 czerwca, w dniu inauguracji warszawskiej Strefy Kibica. Całą akcję można śledzić na facebookowych stronach miasta.

Na cokołach Syrenek będzie widniał w wielu językach napis: „Serdecznie witamy”

d1xd2li

Podziel się opinią

Share
d1xd2li
d1xd2li