Stworzyli fałszywe konto Patryka Jakiego. "Trzaskowski powinien przeprosić za swoich ludzi"

Na Twitterze pojawił się wpis z fałszywego konta Patryka Jakiego. - Byłem na meczu Odry Opole. Cały stadion krzyczał: Legia to stara k.... - czytamy. Opozycja szybko zaczęła udostępniać tweeta. - Trzaskowski powinien przeprosić za swoich ludzi - odpowiada Jaki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Jaki
Patryk Jaki (Agencja Gazeta, Fot: Agata Grzybowska)
WP

Wszystko zaczęło się od wpisu jednego z internautów, który napisał na Twitterze "Okazuje się, że kandydat Patryk Jaki jest zapalonym kibicem Legii. A tymczasem, kilka lat temu". Później wpis zaczęli udostępnić dziennikarze i opozycjoniści. Nawet Tomasz Lis napisał na Twitterze. - Pan Patryk, zanim zorientował się, że jest kibicem Legii - skomentował dziennikarz.

WP

Dziennikarz Polsatu Jan Kunert zwrócił uwagę, że Patryk Jaki nie ma zweryfikowanego konta. Natomiast TVPinfo.pl napisało, że 17 września 2011 roku Odra Opole rozegrało mecz bez udziału kibiców.

- RT! W czasie kiedy brałem udział w Marszu Pamięci-Rzezi Woli - politycy PO i ich największy lizus z GW Bartosz Wieliński rozpowszechniali ordynarnego fejka. Trzaskowski powinien przeprosić za swoich ludzi - odpowiedział Patryk Jaki.

Kandydat PiS na prezydenta Warszawy zaznacza, że pierwszymi obserwującymi jego fałszywe konto byli politycy PO. Dodaje, że jego syn urodził się w 2014 roku, a nie 2011, jak podają hakerzy.

WP

Przeczytaj też: Gdzie jest ławka Trzaskowskiego? "U nas na podwórku"

Zobacz wideo: Polscy policjanci jak superbohaterowie, ratują staruszków, dzieci i kaczki Wydanie: 2 sierpnia 2018

WP

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP