Trwa ładowanie...
d2ye6fj

Styl MC Gaff E

Londyńska dj-ka i performerka wystąpi w niedzielę w Warszawie. Rozmawiamy z nią o jej oryginalnych kreacjach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Styl MC Gaff E
d2ye6fj

Londyńska dj-ka, wokalistka i performerka MC Gaff E wystąpi w sobotę w Warszawie na imprezie otwierającej sezon w kinie Perła . Zahipnotyzowały nas jej oryginalne kreacje, toteż umówiliśmy się z nią na krótki wywiad, w którym opowiada nam o nich więcej. Rozmawiamy także o tym, co inspirującego jest w polskich strojach ludowych oraz o perełkach, które można znaleźć w warszawskich ciucholandach.

Gdzie kupujesz elementy swoich kreacji? Takie oryginalne ubrania chyba niełatwo skompletować?

Część moich kostiumów scenicznych została stworzona przez projektantów: Carley Hague i Nathana Frencha. Jednakże większość z elementów swoich kreacji znajduję sama, na pchlich targach na całym świecie. Szperam także w miejscowych ciucholandach. Niektóre z ubrań to podarunki od znajomych. Od razu, gdy coś widzę, to wiem, że to będzie właśnie TO. Ciekawy krój i dobra kombinacja kolorów mówią same za siebie. Mam też parę ubrań z Polski...

d2ye6fj

O, jakie to ubrania?

Bardzo lubię tradycyjne stroje ludowe. Kolekcjonuję takie ubiory z krajów, do których podróżuję. Szczególnie podobają mi się te wschodnioeuropejskie. Kiedy ostatnio byłam w Polsce, kupiłam tradycyjną polską spódnicę oraz kamizelkę. Zachwyciły mnie swoim unikalnym charakterem oraz oczywiście kolorami. Są takie stylowe! Podczas tej wizyty w Polsce na pewno dołączę do swojej kolekcji kolejne polskie stroje ludowe. Teraz mam ochotę na kwieciste wzory!

A co sądzisz generalnie o stylu Polaków?

Nie miałam okazji do tej pory się mu dokładnie przyjrzeć, bo tej pory byłam w Polsce zaledwie raz. Większość czasu spędziłam wówczas w małej wsi pod Lublinem, a tam coś takiego jak styl po prostu nie istnieje. Resztę czasu spędziłam jednak w Warszawie i muszę powiedzieć, że stolica Polski w tym względzie nie ustępuje zachodnioeuropejskim stolicom! Mam tu też dwójkę naprawdę świetnie ubranych znajomych, na których styl nie mogę się napatrzeć!

d2ye6fj

A czy masz jakieś ulubione miejsca w Warszawie?

Niestety nie pamiętam większości nazw miejsc, w których byłam. Muszę jednak przyznać, że macie naprawdę świetne ciucholandy! Można w nich znaleźć prawdziwe perełki i są naprawdę tanie. No i przede wszystkim jest ich naprawdę dużo. Na Pradze jeden second hand shop stoi tuż obok kolejnego. Muszę też powiedzieć, że w Warszawie jest jakaś dziwna, pozytywna energia. Tak silna, że nie mogę o niej zapomnieć. Poznałam też naprawdę inspirujących warszawiaków.

A co zobaczymy w trakcie Twojego sobotniego show?

Pełnoenergetyczny spektakl pełen kolorów i Ogromnych kształtów! Do zobaczenia!

d2ye6fj
d2ye6fj

Podziel się opinią

Share

d2ye6fj

d2ye6fj