Trwa ładowanie...
d41wleq

Sulejówek Miłosna. Zostawił paczki pod drzwiami Poczty Polskiej i odjechał

Na Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym widać paczki przed Pocztą Polską. Według autora zdjęć nikogo w pobliżu nie było, a poczta była zamknięta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pozostawione paczki przed Pocztą Polską
Pozostawione paczki przed Pocztą Polską (PAP)
d41wleq

O wszystkim poinformował nas czytelnik, że na facebookowej stronie "Sulejówek - forum mieszkańćów" pojawił się post. - Gdyby ktoś w Miłosnej nie mógł otrzymać paczki. Kierowca Poczty Polskiej nie miał czasu/ochoty czekać. Godz. 7.30 można było sobie dowolnie wybierać, pukałem do drzwi, na poczcie jeszcze nikogo nie widziałem - pisze mieszkaniec Sulejówka.

Zobacz także: Jeden wielki hałas, smród”. Mieszkańcy gminy Baranów są zdruzgotani budową CPK

Biuro prasowe Poczty Polskiej tłumaczy, że dostawa przesyłek pocztowych w placówce Sulejówek 3 odbywa się przed budynkiem ze względu na brak możliwości podjazdu samochodu od strony zaplecza placówki. - W opisanym przypadku przesyłki były pod nadzorem naszych pracowników. Znajdowali się chwilowo wewnątrz budynku - zaznacza biuro prasowe. Wyjaśnia, że przesyłki przyjął pracownik, a następnie potwierdził zgodność ich liczby i rodzaju z informacjami o zawartości tego transportu.

d41wleq

- Zdarzenie miało charakter incydentalny, gdyż zdjęcie zostało wykonane tuż przed otwarciem drzwi. Następnie przesyłki zostały przeniesione do placówki - mówi WawaLove biuro prasowe Poczty Polskiej.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Przeczytaj też:Przez szyb wentylacyjny włamał się do jubilera. Dzięki śladom DNA został zatrzymany

d41wleq

Podziel się opinią

Share
d41wleq
d41wleq