Trwa ładowanie...

Świąteczna Giełda Płytowa

Kilkanaście tysięcy winyli oraz CD, gramofony i pokazy technik dj-skich
Share
Świąteczna Giełda Płytowa
ddas11d

Jak zapewne wszyscy wiecie, 21 grudnia jest koniec świata. W związku z tym spotykamy się dzień później, aby to uczcić - żartują organizatorzy Świątecznej Giełdy Płytowej, która odbywa się w warszawskim klubie Hybrydy. 22 grudnia od godziny 14:00 do 18:00 będzie można nie tylko kupić płyty czy gramofon, ale także na przykład poznać tajniki miksowania czy skreczowania. Świąteczna Giełda Płytowa to specjalna edycja odbywającego się cyklicznie wydarzenia - Warszawskiej Giełdy Płytowej.

Będzie to doskonała okazja, aby kupić na prezent płytę winylową lub CD. Różnorodność tytułów zapewnią sprzedawcy z Warszawy, Krakowa czy Lublina, od antykwariuszy, przez sklepy płytowe aż do prywatnych kolekcjonerów. Kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD z różnych gatunków muzycznych pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie, a nasi sprzedawcy doradzą i pomogą znaleźć upragniony tytuł - mówią organizatorzy. Dla tych, którzy gramofonu jeszcze nie posiadają będzie to okazja do jego zakupu. Od poczciwych Unitr do nowoczesnych dj-skich sprzętów. Na miejscu będzie można także zakupić akcesoria takie jak igły, szczoteczki czy też folie i koperty do płyt.

Podczas giełdy w drugiej sali Hybryd po raz kolejny organizawana będzie Winyl Sesja. Będziecie mogli tam zobaczyć, jak się miksuje utwory i skreczuje oraz spróbować swoich sił za konsoletą. Winyl Sesję jak zawsze poprowadzą: DJ Sin, DJ Sakos (Midnight Elite), ALL.LOVE. Przez całą imprezę otwarty będzie bar, w którym będziecie mogli odpocząć po płytowych łowach - zachęcają organizatorzy.

ddas11d

ŚWIĄTECZNA GIEŁDA PŁYTOWA
22 grudnia 2012, godz. 14:00 -18:00
Klub Hybrydy, ul. Złota 7/9
wstęp: bezpłatny

ddas11d

Podziel się opinią

Share
ddas11d
ddas11d