Trwa ładowanie...

Świąteczny kiermasz książek dla dzieci na Mysiej

Kilkanaście niezależnych wydawnictw książek dla dzieci w jednym miejscu

Świąteczny kiermasz książek dla dzieci na Mysiej
d3vcn10
d3vcn10

W sobotę *7 grudnia w domu handlowym przy Mysiej 3 odbędzie się *świąteczny kiermasz książek dla dzieci. W jednym miejscu będzie można kupić książki najważniejszych niezależnych wydawnictw dziecięcych w Polsce.

Swój udział potwierdziły wydawnictwa takie jak: Dwie Siostry – znane czytelnikom jako wydawca „D.O.M.K.U.”, „D.E.S.I.G.N-u”, „Map” i wielu innych bestsellerów literatury dziecięcej; Centrala – komiksy dla dzieci mądrych rodziców; Bookoff – księgarnia artystyczna z książkami niekonwencjonalnymi, pomysłowymi, które na długo zapadają w pamięć dziecka;* Zakamarki* – szwedzka i francuska literatura dla dzieci; Buka – pięknie wydane audiobooki, bogate w słowo, muzykę i obraz; Muchomor – kolorowe „tekturki” oraz książki biograficzne, historyczne, filozoficzne, czytane zarówno przez dzieci , jak i dorosłych; MODO – wydawca książek o ulubieńcu dzieci Ciekawskim George'u; Wytwórnia – innowacyjne rozwiązania graficzne i nowoczesna interpretacja tekstu literackiego to ich znak firmowy; Czerwony Konik – promuje młodych, początkujących twórców; Tatarak - książki wartościowe, świetnie opracowane graficznie, niepowtarzalne; Kultura Gniewu
publikują niezależne komiksy od 2000 roku; Bona – wydawca ambitnych, dopracowanych i atrakcyjnych wizualnie publikacji dla dzieci oraz wartościowej prozy dla młodzieży; Tashka – wydaje kwartalnik dla dzieci i rodziców „Fika”; Dwa Koty – sklep z wyjątkowymi książkami i zabawkami; Hokus-Pokus – starannie i z polotem wydaje książki obrazkowe i do czytania; kwartalnik „Ryms" - poświęcony literaturze dla dzieci i młodzieży; Entliczek – wydawca książek z ilustracjami Delphine Durand („Mój dom” i seria „Zuza”); EneDueRabe – mądre, ambitne, pełne ciepła i humoru książki dla dzieci.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci zapewnią Formy Kolory – wyjątkowe zajęcia, które w inspirujący sposób łączą zabawę i kreatywność.

d3vcn10

MYSIA 3 to alternatywa dla centrów handlowych, oferuje marki, które charakteryzuje minimalizm i prostota. Na trzech poziomach budynku znajdują się sklepy z ubraniami, butami, akcesoriami i wyposażeniem wnętrz oraz przestrzeń Leica Gallery. W MYSIA 3 znajdziemy takie marki jak: Muji, COS, Take a Nap, Nennuko, My Paris, UEG, Berries&Co, Cookie, oraz multibrandy UFUFU CONCEPT STORE i GOOODAY. Leica Gallery to stałe ekspozycje i mniejsze wystawy czasowe, sklep oraz księgarnia.

MYSIA 3, III piętro
* 7 grudnia 2013 (sobota)*
* w godzinach 10-20*

wstęp wolny

Czytaj również: Świąteczny Jarmark Ursynowski

d3vcn10
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vcn10