Trwa ładowanie...
dt9bb95

Światowy Dzień Wody. Piknik na Płycie Desantu

Warszawiacy będą mogli również odwiedzić zabytkową Stację Filtrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Światowy Dzień Wody. Piknik na Płycie Desantu
dt9bb95

Zbliża się kolejna edycja rodzinnego pikniku organizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie z okazji Światowego Dnia Wody. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 19 marca, na Płycie Desantu. Dla Warszawiaków zaśpiewa m.in. Rafał Brzozowski.

Podczas rodzinnego pikniku wszyscy znajdą coś dla siebie. Już od godz. 11.00, w ogrzewanej hali namiotowej organizowane będą konkursy i zabawy dla najmłodszych, wśród nim m.in. budowa filtrów i modelu wodociągów.

Starsi uczestnicy pikniku będą mogli m.in. razem z przewodnikiem wybrać się na wycieczkę wzdłuż brzegu Wisły, czy też skorzystać z porad profesjonalnych dietetyków i dowiedzieć się m.in. dlaczego warto zamienić słodkie napoje na warszawską kranówkę. Będzie można również wziąć udział w kursie pierwszej pomocy prowadzonym przez ratowników PCK.

dt9bb95

Podczas imprezy odbędzie się specjalny pokazy Maszyny Einsteina zbudowanej przez uczestników pikniku, prezentowane będzie także mobilne laboratorium MPWiK.

Na zakończenie imprezy o godz. 16.00 odbędzie się koncert Rafała Brzozowskiego.

W ramach pikniku warszawiacy będą mogli również odwiedzić zabytkową Stację Filtrów, przy ul. Koszykowej. Zwiedzający pojadą na wycieczkę specjalnymi autokarami. Wejściówki będzie można odebrać w dniu pikniku na stoisku firmowym MPWiK.

Miejsce pikniku: Płyta Desantu przy Bulwarze Flotylli Wiślanej i ul. Solec
Dojazd autobusami: 141, 171, 185 (przystanek Torwar)

dt9bb95

Przeczytaj też: Marsz "w obronie polskiej ziemi"*przejdzie ulicami Warszawy*

dt9bb95

Podziel się opinią

Share
dt9bb95
dt9bb95