Trwa ładowanie...
ycipk-22dlc4

Światowy Dzień Wody. Piknik na Płycie Desantu

Warszawiacy będą mogli również odwiedzić zabytkową Stację Filtrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Światowy Dzień Wody. Piknik na Płycie Desantu
ycipk-22dlc4

Zbliża się kolejna edycja rodzinnego pikniku organizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie z okazji Światowego Dnia Wody. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 19 marca, na Płycie Desantu. Dla Warszawiaków zaśpiewa m.in. Rafał Brzozowski.

Podczas rodzinnego pikniku wszyscy znajdą coś dla siebie. Już od godz. 11.00, w ogrzewanej hali namiotowej organizowane będą konkursy i zabawy dla najmłodszych, wśród nim m.in. budowa filtrów i modelu wodociągów.

Starsi uczestnicy pikniku będą mogli m.in. razem z przewodnikiem wybrać się na wycieczkę wzdłuż brzegu Wisły, czy też skorzystać z porad profesjonalnych dietetyków i dowiedzieć się m.in. dlaczego warto zamienić słodkie napoje na warszawską kranówkę. Będzie można również wziąć udział w kursie pierwszej pomocy prowadzonym przez ratowników PCK.

ycipk-22dlc4

Podczas imprezy odbędzie się specjalny pokazy Maszyny Einsteina zbudowanej przez uczestników pikniku, prezentowane będzie także mobilne laboratorium MPWiK.

Na zakończenie imprezy o godz. 16.00 odbędzie się koncert Rafała Brzozowskiego.

W ramach pikniku warszawiacy będą mogli również odwiedzić zabytkową Stację Filtrów, przy ul. Koszykowej. Zwiedzający pojadą na wycieczkę specjalnymi autokarami. Wejściówki będzie można odebrać w dniu pikniku na stoisku firmowym MPWiK.

Miejsce pikniku: Płyta Desantu przy Bulwarze Flotylli Wiślanej i ul. Solec
Dojazd autobusami: 141, 171, 185 (przystanek Torwar)

ycipk-22dlc4

Przeczytaj też: Marsz "w obronie polskiej ziemi"*przejdzie ulicami Warszawy*

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-22dlc4

ycipk-22dlc4
ycipk-22dlc4