Trwa ładowanie...
d44iea9

Święto Wisły w tę sobotę (PROGRAM)

UWAGA! Święto Wisły odwołane
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Święto Wisły w tę sobotę (PROGRAM)
d44iea9

UWAGA! Święto Wisły odwołane! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ .Impreza ma być przełożona na któryś z weekendów w czerwcu.

Przejażdżki po Wiśle, zawody, koncerty, wystawy, pokazy sportowe i wiele innych atrakcji. W najbliższą sobotę siódma edycja Święta Wisły! Od godz. 12.00 do 22.00, na odcinku rzeki między mostami Łazienkowskim i Gdańskim czekać będzie na nas wiele atrakcji. Wśród nich m.in.* przejażdżki po Wiśle , zawody, koncerty, wystawy, pokazy sportowe, pokazy sprzętu wodnego, pokazy ratownictwa, konkursy dla dzieci i dorosłych oraz strefy aktywnego wypoczynku.Wszystkie gry, zabawy, rejsy po Wiśle oraz większość sprzętów podczas Święta Wisły będzie dostępnych bezpłatnie. *

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

d44iea9

Program Święta Wisły:

- 10:30 - Bieg Wisły (udział wolny)
- 12:00-18:00 - bezpłatne rejsy Tramwajem Wodnym, promami ZTM, statkiem Stalmach oraz wieloma innymi jednostkami pływającymi w ramach Święta Wisły i Wycieczki plenerowej ‘Pedałuj i Płyń".

Płyta Desantu

- 12:00-19:00 - Stałe ekspozycje i wystawy, pokazy, warsztaty, miasteczko Vikingów, dmuchańce, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, zumba, pokazy karate i aikido, Freestyle BMX - pokazy na rampie, atrakcje w basenie: pokazy kajak rodeo, kajak polo, windsurfing, pokazy Chudy Wojtek, MaBuBao zabawy dla dzieci, jarmark rowerowy, szkółka kajakowa dla młodzieży w Porcie Czerniakowskim
- 12:00 - Oficjalne rozpoczęcie Święta Wisły
- 12:00 - Start wszystkich atrakcji i elementów stałych: piknik sportowy Biura Sportu i TKKF Chomiczówka- zjeżdżalnie, miasteczko Vikingów, ergonometry etc., jarmark ekologiczny i komercyjny.
- 12:15 - Pokaz łodzi żaglowych (2 łodzie DZ, 2 łodzie OMEGA, 3 pontony trenerskie, 2 łodzie
- 12:30 - Pokazy kajakowego Freestyle wejście do Portu Czerniakowskiego
- 12:30 - Rozpoczęcie Wycieczki plenerowej "Pedałuj i Płyń"
- 12:45 - Gość na scenie - Kraina Jeziorki - Arkadiusz Strzyżewski
- 13:00 - Bajki Wiślane na scenie
- 13:15 - Pierwszy bieg Smoczych Łodzi
- 13:30 - I Konkurs przepychanie smoczych łodzi
- 13:40 - Kajak Polo pokazy na Wiśle
- 14:15 - Finał i dekoracja najlepszych załóg w konkursie przepychania Smoczy Łodzi - scena
- 14:30 - Goście na scenie - Spotkanie z autorami pierwszego wiślanego komiksu "Herma św. Zygmunta".
- 15:00 - Drugi bieg Smoczych Łodzi
- 15:15 - Pokazy i krótkie rejsy łodziami DZ i Omega (1 łódź DZ i 2 łodzie OEMGA 3 pontony trenerskie, 2 łodzie holowniczo-asekuracyjne)
- 15:30 - Kajaki Habazie skoki z rampy
- 16:00 - Gość na scenie - Olek Doba
- 16:15 - Trzeci bieg Smoczych Łodzi
- 16:30 - II Konkurs przepychanie smoczych łodzi
- 16:30 - Festiwal Jabłek i Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Józefowa
- 17:00 - Gość na scenie - Centrum Kultury Wisła w Wyszogrodzie - Zdzisław Leszczyński.
- 17:15 - Krótkie rejsy łodziami DZ i Omega (1 łódź DZ i 2 łodzie OEMGA 3 pontony trenerskie, 2 łodzie holowniczo-asekuracyjne)
- 18:30 - Parada prezydencka
- 19:05 - Koncert Broters of Chillout
- 19:45 - Koncert November Project
- 21:00 - Koncert Dziady Kazimierskie
- 22:00 - Zakończenie Święta Wisły - Flashmoob przed sceną

d44iea9

Plaża Saska Kępa - Sól dla Rzeczpospolitej - rekonstrukcje historyczne

- 12:00-19:00 - Stałe ekspozycje i wystawy, rekonstrukcja Bindugi Wiślanej, rekonstrukcja Jatki solnej, rekonstrukcja obozu Króla Jana III, inscenizacje grup rekonstrukcyjnych, warsztaty plastyczne i animacje dla dzieci, występu grupy ludowej i grupy wokalnej Łurzycanki, warsztaty kulinarne
- 12:00 - Koncentracja Kajakowa masy krytycznej.
- 12:15 - Meta Biegu Wisły -dekoracje zwycięzców
- 12:30 - Animacja Sól dla Rzeczpospolitej
- 13:00 - Start kajakowej Masy Krytycznej
- 14:00 - Flis z Józefowa
- 14:30 - Warsztaty kulinarne
- 15:00 - Animacja Sól dla Rzeczpospolitej
- 15:30 - Festiwal Jabłek
- 16:00-17:00 - Rekonstrukcje historyczne - pokazy
- 17:00 - Animacja Sól dla Rzeczpospolitej
- 18:00 - Zakończenie programu

Plaża Poniatówka - VIt&FIT

- 12:00-16:00 - Akademia Rowerowa Cezarego Zamany (nauka na rowerkach biegowych), doraźny bezpłatny serwis rowerowy, doradztwo w dopasowaniu odpowiedniego roweru), zajęcia sportowe, muzyka mechaniczna.
- 12:00 - Akademia Rowerowa Cezarego Zamany - wyścigi z Rybką Mini Mini+
- 12:00 - Pilates - warsztaty
- 12:00 - Rowerowy Rajd dla Pań na 10 km.
- 12:15 - Eliminacje wyścigów Teletoon XC
- 12:30 - Yoga - Szkoła Shakti
- 12:45 - Eliminacje wyścigów Teletoon XC
- 13:00 - Akademia Rowerowa Cezarego Zamany - wyścigi z Rybką Mini Mini+
- 13:00 - Zajęcia Aerobic
- 13:15 - Eliminacje wyścigów Teletoon XC
- 13:30 - Warsztaty - W zdrowym ciele młody duch
- 13:45 - Finał wyścigów Teletoon XC
- 14:00 - Zajęcia Fitnes
- 14:00-17:00 - Dwa ognie - zabawa z instruktorem
- 14:30 - Warsztaty Poćwicz Mamo
- 15:00 - Yoga - Szkoła Shakti
- 15:30 - Warsztaty Sport + dieta = atleta
- 16:00 - Warsztaty Body Combat
- 17:00 - Fitnes
- 18:00 - Zakończenie programu

Wyspa Poniatówka - XIX Dzielnica - Offjad

d44iea9

- 12:00-19:00 - Warsztaty i pokazy kulinarne, Festiwal Jabłek, herbaty ziołowe, bezpłatne potrawy i napoje, strefa relaksu, leżaki.

Plaża La Playa i Przystań Aquatica

- 12:00-18:00 - Stałe zajęcia Bule, Siatkówka Plażowa, Badminton, Frisbee, leżaki, hamaki, kosze plażowe, muzyka mechaniczna, komunikacja wodna i bezpłatne krótkie rejsy po Wiśle i plaża relaksu. Dzieciaki Wiślaki - zajęcia dla dzieci, nauka bezpiecznego spędzania czasu na wodzie i nad wodą, pokazy ratownictwa wodnego i mini regaty na ćwierć mili o puchar AQUATICA
- 12:00-14:00 - Festiwal Zumby
- 14:30- Finał spływu Kajakowej Masy Krytycznej
- 14:00-15:30 - X FIT
- 16:00-18:00 - Eliminacje do 9 oficjalnych mistrzostw Danchall Queen Polska
- 18:00-24 - Mistrzostwa Dancehall Queen Polska

Plaża Żoliborz - Gorące klimaty

- 12:00-13:00 - "Zanim po-hula-my" - zajęcia rozciągające mięśnie, rozluźniające ciało, niwelujące stres To wszystko przy dźwiękach kojącej, spokojnej muzyki
- 12:30-14:00 - I warsztaty Bębniarskie Słoma Bębny
- 13:30-14:30 - "Gorące pląsy" - energiczne zajęcia w trakcie których spalić można 600 kcal
- 14:30-16:00 - II warsztaty Bębniarskie Słoma Bębny
- 15:30-16:30 - "Prosto z serca Karaibów" - zajęcia taneczne łączące w sobie tańce latynoamerykańskie prosto z Karaibów i Południowej Ameryki
- 16:30-17:00 - III warsztaty Bębniarskie Słoma Bębny
- 18:00 - happening bębniarsko-taneczny
- 18:30 - DJ, muzyka mechaniczna do godzin wieczornych

Klub BarKa

- Niedźwiedź na Barce czyli Maciej Goliński aka Envee i przyjaciele z instrumentami

d44iea9

Zobacz także: W stolicy będzie bardzo gorąco. Nawet 30 stopni!

Podziel się
Podziel się
d44iea9

Podziel się opinią

Share

d44iea9

d44iea9