Trwa ładowanie...
dd6csxx

Sylwester na błoniach Narodowego. Znamy program

Gwiazdą imprezy będzie DJ Paul Van Dyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwester na błoniach Narodowego. Znamy program
dd6csxx

31 grudnia Warszawa zaprasza na błonia stadionu PGE Narodowego na największą otwartą imprezę roku. Zabawa odbędzie się pod hasłem „Sylwester Narodowy”. Dzięki współpracy z telewizją regionalną, to co dzieje się w stolicy zobaczą mieszkańcy innych regionów Polski.

Na gigantycznej scenie o powierzchni 540 metrów kwadratowych, w godzinach 20.00-1.30 rozegra się spektakularne muzyczne show w udziałem mocnego składu polskich artystów oraz światowych gwiazd.

Przed północą wystąpią: LEMON - objawienie na polskim rynku muzycznym. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności stworzył pięć wielkich przebojów, zdobył platynową płytę i przyciągnął miliony wiernych fanów w całym kraju. GRUBSON - jedna z najważniejszych gwiazd polskiego hip-hopu i PERFECT, zespół którego przeboje od 35 lat osiągają szczyty list przebojów, łącząc pokolenia.

dd6csxx

Tuż po północy, po niezwykłym, dwunastominutowym pokazie świetlno-pirotechniczym sceną zawładnie król elektronicznych brzmień – DJ PAUL VAN DYK.

Ten producent i performer nominowany do nagrody Grammy, rocznie okrąża planetę 16 razy, rozkręcając imprezy dla milionów klubowiczów i festiwalowiczów. Nowy rok 2016 postanowił przywitać w Warszawie, więc możemy spodziewać się niezwykłych doznań i niezapomnianych efektów wizualno-muzycznych oraz łączeń telewizyjnych z innymi miastami w Polsce.

Ale to nie koniec listy gwiazd, które pojawią się podczas „Sylwestra Narodowego”. O tym kto wystąpi w Warszawie poinformujemy już pod koniec listopada.

Przeczytaj też: "Zanim umrę chciałbym...". Warszawiacy zapełniają wyjątkową tablicę

dd6csxx

Podziel się opinią

Share
dd6csxx
dd6csxx